Eagle 6.5 chybějící dírky

Od: Datum: 01.01.15 14:28 odpovědí: 2 změna: 01.01.15 19:15

Dobrý den,

po nakreslení DPS v eaglu a následném převedení do formátu PNG se mi nezobrazí "dírky" které označují místa kde vrtat ( k těm ke kterým je připojena cesta tak zaplní místo kde by měla být tečka ) u nezapoijených vývodů součástek tento problém nemám ,jelikož bod který není zapojen není vyplněn cestou a tím pádem je tato "tečka" viditelná. A proto se ptám jestli někde dělám chybu nebo nemám součásky dopojovat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 01.01.15 16:30

Zkuste do bodů, kde nic není dát něco. Pin s jedním vývodem, pájecí špičku, která nezabere žádné místo. Pak ji samzřejmě neosadíte, nebo asi osadíte, když k nim vedou cesty. Nebo je to ploška na kterou se bude něco připojovat, třeba šroub, takže by tam byla díra s otvorem, kolem které bude cesta, zkuste tam dát jiný otvor, který se zobrazí jako otvor kolem kterého bude ploška mědi s cestou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.01.15 19:15

Takové řešení bych neviděl moc jako správné. Bude s tím hodně práce a všude co jsem viděl videa na YT s identickou verzí eagle se to nestávalo.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.