Vyskakuje mi okno-jak zakázat

Od: Datum: 28.12.14 13:07 odpovědí: 4 změna: 28.12.14 16:10

Dobrý den, mám operační systém win 7 profesional, google chrome a když jej otevřu,a dám například seznam.cz tak se mi stránka zobrazí,ale zároveň s ní mi vyskočí stránka,at jsou to automaty online,tak různé reklamy a podobně. např. mi vyskakuje třeba toto :

https://ad124m.adk2.net/playe…08041&SOURCEURL=9300-1009.com

Používám adblock,ale všechny reklamy nedokáže zakázat. Nevíte někdo co s tím? Děkuji za rady a Štastný Nový rok :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: biker*
Datum: 28.12.14 13:21

Také mi to dělalo.Zbavil jsem se toho přeinstalování windowsu (přeinstalovával jsem i z jiných důvodů).Podívejte se do rozšíření jestli tam nemáte nějaký doplněk co jste nechtěl já tam měl a když jsem jej odinstalovat po znovu spuštění chromu tam byl zase.Nakonec nešlo ani žádný jiný doplněk naistalovat.Doporučuji neinstalovat neověřené programy a ty které chrom vyhodnotí jako nebezpečné.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.12.14 13:35

Bohužel to se mi také stalo. Delší dobu jsem to ignorovala, ale potom mi to zničeho nic vlezlo i do emailu a zastavilo celý počítač. Doporučuji nepodceňovat a obrátit se na odborníka, který vám počítač přeinstaluje. Je to totiž nějaký virus, a čím více to odklikáváte, jakože to nechcete, tím více se to rozmáhá. Fakt nepodcenovat.

Ohodnoceno: 2x

Od: stenlycich*
Datum: 28.12.14 15:29

Pěkný podvečer,

zkuste to podle tohoto návodu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.12.14 16:10

To jsou zase odpovědi... AdwCleaner by si s tím měl poradit, kdyby ne, napiš.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.