Bezpečně odebrat hardware

Od: Datum: 25.12.14 09:35 odpovědí: 4 změna: 25.12.14 13:58

Dobrý den. Když připojím svůj mobil přes USB k počítači, nemám pak možnost zvolit bezpečně odebrat hardware, mobil, respektive paměťová karta se mi nikde nezobrazue mezi disky. V těchto věcech se neorientuji a bojím se odpojit mobil natvrdo, aby nedošlo k jeho poškození. Neví někdo, kterak tuto sitaci řešit? OS mám Windows 7.

Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bflmp
Datum: 25.12.14 10:23

Jde mi o to, jak odpojit mobil bez poškození, mám v podvědomí, že by se nemělo zařízení vyrvat natvrdo. Někde se uvádí, že stačí jen na mobilu zvolit u USB napájení baterie a pak by nemělo dojít k žádnému poškození. Je tomu tak?

Datum: 25.12.14 10:29
Pokud v počítači kartu z mobilu nevidite a ani na mobilu není informace,ze je mobil připojen jako velkokapacitní úložiště,nestane se při odpojení natvrdo nic.
Zkontrolujte si to ovšem nejdříve na horní notifikacni liště na telefonu (to je ta roletka co jde stáhnout dolu),pokud ani tam nic o odpojení nenajdete,vše je OK
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 13:18
avatar

Po odpojení natvrdo se hardwarově nemůže nic poškodit. Jediné co se může stát je ztráta dat, ale i tak je šance na to strašně malá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 13:58
avatar

A to ještě jen těch dat, která se právě zapisují. Na už zapsaná nebo čtená data to vliv nemá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.