Jedou vám filmy online z tohoto webu?

Od: Datum: 23.12.14 23:28 odpovědí: 3 změna: 26.12.14 12:57

www.maxfilm.cz

Matně si vzpomínám, že jsem z webu www.maxfilm.cz kdysi nějaký film online spouštěl, ale teď mi prakticky u všech vyskakuje hláška Pro zobrazení tohoto obsahu si nainstalujte nejnovější verzi přehrávače DivX® Web Player.
Mohli byste prubnout třeba tento (ne trailer, ty fachčí), jak se to chová u vás (je rozdíl na XP/WIN7)?
http://maxfilm.cz/film-online…ke-shlednuti-a-stazeni-zdarma

Případně prubněte kterýkoli jiný, jestli se rozjede...nevím jestli je chyba u mne fakt v neaktuálnosti DIVX Web playeru

NEdoporučuji potvrzovat stahování z tohoto webu, třeba novějšího DIVX Web Playeru - může to být past s virem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 26.12.14 11:37

Mne to tiež zobrazí.Ale o chvílu mi naskočila ponuka na inštalaciu ,toho prehliadača.

Ohodnoceno: 0x

Od: zepe®
Datum: 26.12.14 11:40

Antivirus mi to blokuje

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.12.14 12:57

Vánoce a online stream videa!

To mi teda řekněte, kde si zadarmo můžete pustit online sledování HD filmu bez trhání obrazu a výpadků? Proto si všechno radši zadarmo stáhnu do počítače a mám vše vyřešeno. Zkouknu líbí/nelibí a podle toho s filmem dál naložim. :-D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.