Soubor nejde vložit na flashku

Od: Datum: 23.12.14 13:45 odpovědí: 7 změna: 24.12.14 01:44

Dobrý den,

mám problém při vkládání souborů na flashku s kapacitou 16 GB. Potřebuji na ni vložit instalační soubor s jedním programem, který má pouze 4 GB, ale vždy mi vyskočí chybová hláška, že soubor je pro cílový systém souborů příliš velký.

Nevíte čím by to mohlo být a jak to vyřešit? Potřeboval bych nutně soubor přemístit a takto to neudělám.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.12.14 13:48

Dobrý den, ta flashka by měla být naformátována na filesytém NTFS - pokud je na FAT32, tak tam soubor větší jak 4 GB nedostanete. Před formátováním si data z flashky zálohujte, protože formátováním se zneviditelní. Zdravím!

doplněno 23.12.14 13:54:

V Tento počítač si najdete tu flashku a (tuším) po kliknutí pravým myšítkem je tam možnost formátovat (tam si vyberete NTFS). Jsem nyní pod OS Linux, tak si nejsem jistý, ale někde to tam najdete.

Ohodnoceno: 0x

Od: hanesz
Datum: 23.12.14 13:51

A mohu vědět jak to změním z FAT32 na NTFS?

Datum: 23.12.14 13:58

Při zasunuté flešce otevři Tento počítač a klepni na ni pravou myší. Z nabídky vyber Naformátovat. Otevře se okno ave kterém jsou rolety s parametry. Druhá shora je Systém souborů. Vyber NTFS.

Od: pavel41
Datum: 24.12.14 01:43

Flashka je zformatovana na system souboru FAT32, zformatujte ji na NTFS:
jo

Datum: 23.12.14 13:48

máte tam FAT32 je třeba to naformátovat na NTFS

Od: k2
Datum: 23.12.14 13:49

Flashka je zformatovana na system souboru FAT32, zformatujte ji na NTFS:

Od: hans*
Datum: 24.12.14 01:44

Flashka je zformatovana na system souboru FAT32, zformatujte ji na NTFS

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.