Sony Vegas pro 13 problém s nahrání videa

Od: Datum: 22.12.14 22:32 odpovědí: 5 změna: 24.12.14 13:10

Dobrý den :)

Zakoupil sem si Sony vegas pro 13 a nejde mi do něj nahrát pár videí které sem natáčel pomocí oplikace EasyLapse na Android...

Video má normální rozlišení a stejné fps jako jiná videa pořízena telefonem které jdou normálně nahrát...

Zdá se mi že sony vegas vadí že video nemá žádný zvuk...

vegas mi ani nedovolí nastavit parametry podle videa které sem nahrál časosběrně...

prostě všechna ostatní videa mi jdou nahrát ale pouze tyto časosběrné nejdou :( a to jsem si vegas koupil jen kvůli těmto videím... radu už sem se snažil najít ale marně...

doplněno 22.12.14 22:36:

.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.14 23:26

Možná by pomohlo zjistit, co je pod tlačítkem "Details". A spíš než rozlišením a FPS jde o použitý kodek. Napadají mě 3 možnosti:

1) Zkusit se podívat, jestli aplikace neumí převést video s jiným kodekem

2) Použít jinou aplikaci na mobilu

3) Zjistit jakým kodekem aplikace v mobilu převádí a poté zjistit, proč s tím má Vegas problém (mohl by pomoct Google)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.12.14 21:18

když sem rozkliknul details tak je tam napsáno pouze toto

File C:Users*****DesktopTime LapseEL_20141125_150612.mp4 could not be opened.

Pokusím se tedy zjistit jestli se dá převést kodek... Popřípadě jestli by jste mi doporučil nějaký program na to...

Datum: 24.12.14 10:47

Tak tady píšou, že by mohlo pomoct doinstalovat QuickTime Player (s ním se doinstalují kodeky, které ti možná chybí) nebo K Lite Codec Pack (balík kodeků):

http://www.techisky.com/how-t…ny-vegas-wont-import-mp4.html

Nebo převést daný soubor do jiného formátu např. tam zmiňují Total Video Converter. Doporučuji přečíst, je tam u všecho napsané pro a proti + návody.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.12.14 11:51

Super :) moc děkuju nainstaloval sem QuickTime Player a jde to :)

Opravdu vám od srdce děkuju hledal sem to na netu už hodně dlouho chvilkama jsem myslel že kompa hodim z okna...

ještě jednou děkuji :)

Datum: 24.12.14 13:10

Jsem rád, že se povedlo.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.