Okno:One Time Password - jak zrušit

Od: Datum: 21.12.14 22:15 odpovědí: 6 změna: 22.06.15 20:31

Poraďte:Když si navolím FB,objeví se mi okno: Nastavení služby mobile-one Time Password.

Nevím vůbec,jak se mi to tam dostalo,ale prostě mne to dále nepustí,nehledě na to,že mobil,který to potřebuje, takový nemám.Budu ráda,pokud mi někdo poradí,co s tím.Díky! S.

Tady je kopie tohoto okna:

Nastavení služby Mobile - One-Time-Password

Vážení uživatelé Facebooku

Rádi vám oznamujeme, že od této chvíle autorizace vašeho účtu bude ještě jednodušší a bezpečnější. Facebook zavádí technologii One-Time-Password. Co to znamená?

One-Time-Password je systém generace jednorázových hesel pro vstup do vašeho účtu, které jsou platné během 1 minuty. Pro vaše pohodlí jsme připravili jednoduchou a pohodlnou aplikaci určenou pro chytré telefony. Nyní při každém přihlášení k vašemu účtu potřebujete otevřít naši aplikaci, vygenerovat jednorázové heslo, za jehož pomoci se prihlásíte. Pro pokračování instalace postupujte podle návodu:

Mobilní telefon:
Na vaše telefonní číslo obdržíte SMS zprávu s adresou webové stránky této aplikace. Tato SMS zpráva bude obsahovat odkaz na stažení aplikace OTP.

Zvolte operační systém vašeho mobilního telefonu:


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fhjg
Datum: 22.12.14 01:04
Gratuluji, mate v pocitaci vir.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.12.14 10:37

To fhjk: Prosímn,prosím:jak se toho viru zbavit?Nejsem počítačový expert,spíše metodou pokus-omyl jsem se naučila s ním pracovat.Ale toto se mi ještě nestalo.Můžete mi poradit? Díky díky S.

Od: an*
Datum: 23.12.14 09:57

Stalo se mi to stejné a nejde to prryc :-/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.14 15:28

To an: já už to mám vyřešené.Tak radím,jak:najela jsem na "OBNOVENÍ SYSTÉMU"počítače a tam jsem zvolila datum asi před 4mi měsíci.Trvalo to dost dlouho,jak to pracovalo,ale nakonec jsem zvítězila.Avast! free Antivirus/nastavený antivir. systém/ mi potom hlásil,že zkontroloval vše a opravdu to zmizelo.Zkuste taky,budu ráda,když to pomůže i Vám. S.

Od: tarzan
Datum: 22.06.15 20:24

blbci,a co když někdo androis nemá?!Tohle udela jen blbec s prominutim.Takze ja kdyz nemam chytry telefon,tak jsem proste bez FB

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.15 20:31
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.