Free rapid dovnloader chyba with defined acti

Od: Datum: 21.12.14 18:47 odpovědí: 4 změna: 23.12.14 18:51

Komu z vás funguje FRD z Ulozto? Mě to furt hází zmíněnou chybu. Myslel jsem, že za to může firewall ale normálně se dostanu u zaheslovaného souboru po zadání hesla a pak se to zarazí. Předpokládám,že bude chyba ve čtení captscha kódu. To má fungovat automaticky, nebo se musí stáhnout nějaký plugin? Vrze FRD mám 09u4.

Díky předem za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stenlycich*
Datum: 22.12.14 13:49

Zdravím,

stáhněte si ho tady: http://www.slunecnice.cz/sw/freerapid-downloader/

potom ten co máte odinstalujte a nainstalujte si tento.Měl by fungovat jsem ho ted zkoušel a je ok.

Ohodnoceno: 2x

Od: k2
Datum: 22.12.14 14:18

Ted normalne z ulozto funguje (0.9u4). Dokonce i z webu CT opet funguje.
Jinak: Napoveda->Zkontrolovat aktulizace pluginu. Pokud bude vse aktualni tak bude chyba jinde.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.12.14 17:03

Musel jsem hoasi třikrát smazat, instalovat a znova nechat načíst aktualizace pluginú. Podařio se. Chyba asi byla v aktualizci plugínu, kdy program psal že verze je aktuální ale nebyla. Díky za vaše odpovědi.

Od: stenlycich*
Datum: 23.12.14 18:51

nemáš zač :D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.