Obnova smazaných souborů

Od: Datum: 20.12.14 21:20 odpovědí: 6 změna: 03.04.15 21:46

Existuje nějaký kvalitní program na obnovu smazaných fotek z fotoaparátu a z disku PC po vysypání koše?

Můžete mi něco doporučit co bych měl použít? Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.14 21:24
Recuva
Ohodnoceno: 3x

Od: jmlc®
Datum: 20.12.14 21:28

jj - recuva je super, zdarma, polopatistická...

Nesmíte do obnovy kartu formátovat a nesmíte ji přepisovat dalšími údaji !

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.12.14 23:19

Recuva ano, jen není všemocná. Pokud byly některé soubory přepsány, tak smůla...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.04.15 13:42

Syn právě zformátoval kartu ve fotoaparátu. A pak jednu vyfotil. Tím to asi pokazil. Protože dnes mi Recuva našla 3000 souborů, vše ve výborném stavu a že není nic přepsáno. Ale po volbě RECOVER (zaškrtlý všechny soubory) jsem nedostal vůbec nic, nebylo prý možno najít cestu nebo co...

Druhý pokus : Zaškrtl jsem jen jeden soubor a obnovil se mi. Tak nevím, jestli to mám takhle dělat po jednom...:)

Díky! Syn bude rád...

PS:Před rokem jsem Recuvou obnovil celou, ještě větší, kartu. Bez problémů.

doplněno 03.04.15 13:51:

Oprava: Už je to vše zpět, i fotky starý přes tři roky, po x formátováních:)

Moje chyba - nechápu! - nepotvrdil jsem vytvoření nové složky a proto se to nezdařilo. Totální lama po těch letech :) Tak se splést.

God Bless Recuva (and its makers!)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.04.15 21:12

Gratuluji. Pro příště a pro ostatní-zálohovat, zálohovat, zálohovat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.04.15 21:46

Ano, já to také tak říkám. U syna musím občas kartu v noci vyndat a přetáhnout k sobě do stroje.

Jen mi to neobnovilo některá videa. Formát .mov - přehraji nyní jen v VLC player, ale některá jsou poškozená nebo co, že nejdou vůbec, ani nevím, co na nich bylo :( Na to asi je nějaký program, ale nechce se mi stahovat trialy anebo platit ostré verze...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.