Asus ntb , poradíte

Od: Datum: 20.12.14 18:21 odpovědí: 5 změna: 21.12.14 10:24

dobry den , proteboval bych poradit

mam ntb od asusu ale problem je ze v nem mam az moc aplikaci a programu ktere nevyuziju a ktere celkem i spomaluji ntb

co se stane z ntb kdyz odinstaluji tyto aplikace co jsou na obrazku , vetsina z nich je od asusu a par jich je proste navic

dekuji dopredu za odpoved

Vlada alias skritek :3

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.14 18:25

MS Office bych nechal, jinak si nepřečtete nikdy žádný textový dokument, tabulku či prezentaci, ostatní mi přijdou spíše jako ovladače, než jako programy, co dalšího máte v PC? tyto samotné programy PC nezpomalují, zpomalují ho spuštěné aplikace, které nevyužíváte (dají se vypnout, zapnete je manuálně, třeba ten CC Cleaner), hry a další aplikace (např. Adobe Flash Player v kombinaci s více otevřenými okny).

doplněno 20.12.14 18:27:

Pokud nepoužíváte a neplánujete používat bluetooth na PC, tak můžete odinstalovat

Qualcomm Atheros Bluetooth Suite (64)

doplněno 20.12.14 18:31:

pokud máte ESET Smart Securit (zaplacenou licenci), tak můžete odinstalovat Windows Essentials 2012, pokud máte jen testovací verzi, do 30ti dní budete bez antiviru a pak by Vám i Windows Essentials 2012 byl lepší, než nic

Windows Driver Package - ASUS (ATP) Mouse ... neodinstalovávat, nepůjde myš (driver = ovladač)

My bit cast mi přijde zas jak podpora pro otevírání složek mobilů v PC jestli jsem to v rychlosti dobře přečetl, celkově mi to přijde jen jako ovladače pro základní desku apod.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.12.14 18:45

ATK nech, bez něho by ti nemusely jít klávesové zkratky. Stejně tak nech powe4gear, je to řízení spotřeby. Bluetooth software je na tobě, já se spokojím s tím co "je" ve windowsech, další program nepoužívám, takže můžeš taky smazat. Driver package tam nech

Windows Essentials není antivir, jsou to programy typu fotogalerie, movie maker a další, takže jestli nechat nebo ne je na tobě.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.14 19:40

Jo spletl jsem si to s Windows Security Essentials

Datum: 21.12.14 09:56

díky moc lidi :)

Datum: 21.12.14 10:24

Adobe, je zřejmě Adobe reader požívám foxit reader, je mnohem menší než klasické Adobe. Pokud je ESET plná verze nechat a MS Essentials dát do pryč, to je antivir pro parádu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.