Obrazky v pc

Od: Datum: 18.12.14 20:55 odpovědí: 21 změna: 21.12.14 12:55

Dobrý večer , chci se zeptat měli sme problém že se obevuji obrazky a videa ruzne v mobilu , vse sme smazali dali antivir atd a v poradku pak sem se na radu ostatnich pustila i do pc zakazala veskere sdileni atd a pustila sem se do promazavani pc jenze tam je toho tolik ze to budu delat jeste tyden :-D dnes sem napojila mobil do pc abych pretahla fotky a nasla v mobilu slozku archivovanou a vni pres 500 obrazku ,ikon atd to samy je snad 3x v pc smazala sem to ale potom sem ta totez narazila v jine slozce a nejde to uz smazat ze to nemuze pc nalez ale pritom to tam je sam si to pocitac stahuje z emailu a stranek jak se to da smazat a hlavne jak se da zabranit aby se to do pocitace ulozilo tam sou naprosty hovadi lidi ikony facebooku twiteru na kterej ani nechodim atd atd ..cim to je? a jak ostranim z pc internet explorer a bing kdys to vubec nepouzivam nejde to take smazat :-D :( děkuji moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.14 20:57

Pokud mažete obrázky v dočasných složkách internetu, což podle vašeho popisu tak vypadá, stačí si v prohlížeči zapnout vymazat historii nebo vymazat dočasné složky a zmizí to samo. To, co jste neukládala a uložil si sám počítač, vypadá na dočasné složky a tohle by mělo pomoci.

Ohodnoceno: 3x

Od: grundm
Datum: 19.12.14 08:36

Diky moc ale ja to tu nemužu nikde najit a jak to mam smazat stoho pocitace? ja vim ze je to semnou tezky jen jen zenska :-D

Datum: 19.12.14 09:28

ještě bych chtěla poprosit jak otervu slozku rar nebo zip uplne ja dam extrahovat nebo otevrit a mam vtom naky jakoby blocky a utoho nazev nebo bilí list papiru a utoho nazev...? a pak neco slozitejsiho potrebuju otevrit soubor : goods-543-921(1).exe máto byt aplikace exe nevim co vtom je a chtela bych to otevrit popr. smazat ...a co je za soubor image.inf? díky moc

Datum: 18.12.14 20:59

Tedy. Za prvé bych vám doporučil naučit se nějak srozumitelně psát. Za další, pokud jsem tomu tak nějak porozuměl (jestli ne, tak pardon), jedná se patrně o tepm složky (dočasné).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.12.14 21:09

Stáhněte si CCleaner, nainstalujte a pak pomocí něho pročistíte PC, do dočasných složek TEMP se vám bude vždy něco ukládat, pokud chcete něco smazat a nejde to, tak to zrovna PC potřebuje , tedy nějaká aplikace, ke své práci

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.12.14 08:38

to my bylo receno ze to ma spatnou povest a zasere to pocitac este vic ze to nemam vubec stahovat?...a aha takze zrovna explorer a bing potrebuje jo?

Datum: 19.12.14 10:30

Stáhněte si CCleaner ze Slunečnice , naistalujte, radši nic neměnte v nastaveni a pak v cc - dejte spustit cleaner , neublíží a pomůže klidně jej pak spouštějte aspoň jednou týdně.Zdar .Opravdu Vám nic neza..re.

Datum: 19.12.14 10:33

Nesmysl. CCleaner je nástroj, který slučuje všechny jinak v systému dostupné nástroje na údržbu. Znamená to, že CCleaner není nezbytně nutný pro údržbu, nicméně není potřeba nástroje otevírat každý zvlášť, CCleanerem se udělá vše najednou.

Datum: 19.12.14 11:02
Dobře vyskouším to , já jen že jsem četla na internetu diskusi o těhle ,, čističích,, a byly tam špatné zkušenosti každopádně děkuji a chápu správně že to odstraní ty ikony obrázky atd?
Datum: 19.12.14 11:15

Tak jisté to není , ale nic nepokazíte.Nebudeme plašit dopředu ,ještě se mohl nainstalovat program na ty reklamy , nebo nějaký fujtajbl.

Datum: 19.12.14 12:12
Díky co je myšleno programem na reklamy nebo fujtajbl :-D? děkuji
Datum: 19.12.14 15:19
Stahla sem si spyhunter a naslo my tam nekolik infekci vtom pc a dohromady tam psalo ze 237 hrozeb ale uz mi to nechce vymazat ze se musim registrovat je nejakej podobnej program dobrej co mi to taky vsechno najde a vycisti bez toho abych to musela kupovat?a ja nevim jestli vidis tu otazku nahore ohledne tech rar a zip jestli taky nevis?
Datum: 19.12.14 16:47

začal bych tím ccleanerem.

nejenom mně ale i jiným se určitě stalo že si nechtíc s něčím přiinstalují program který jim pak v prohlížeči spouští různé reklamy a smetí.

Myslím že jste psala že tam máte něco v rar , a pak nějaké soubory s příponou exe.-ty proboha neotvírejte(nespouštějte) když nevíte o co jde.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.12.14 16:59

jj presne mam v pc archivovane soubory rar a zip a kdys je rozbalim tak vnich jsou bili listy papiru a modre blocky a to uz nejde rozbalit tak jak to rozbalim ..jj mam tu dve aplikace s koncovkou exe a naky soubory exe co to znamena? to je neco spatneho?

Datum: 19.12.14 17:23

no musela jste si je odněkud stáhnout , nebo přesunout nebo tak nějak .Název těch souborů?

Používáte PC sama? co nějaké děti nemohli si něco stahovat?

doplněno 19.12.14 18:26:

Teď jsem si vzpomenul , kdysi jsem si do pc nainstaloval program PICaso na fotky , a protože jsem to blbě nastavil , nic jsem o tom nevěděl , tak mi to udělalo v PC takovej bordel ve fotkách a filmech apod. , a vzpomínám že i já jsem najednou měl fotky z twitru , faceboku , a pod.i když to vůbec nepoužívám a nelezu tam , a byli všude možně , a zdvojený atd, - nemůže to být Váš případ?

Tenkrát po odinstalaci zase bylo vše OK.

Datum: 20.12.14 09:49

No nevim jestli sem to stahovala mozny to je mam tu plno zbytku po odistalovanych app ktery sem nepouzivala a ano nektere fotky mam jakoby na jedny fotce ale sou tam i samostatne ale ja sem uz plno odistalovala tet to vsechno potrebuju uklidit ale nejde mi to smazat a na slunecnici semi ten ccleaner nechce stahnout. utech exe je jen goods a u druhy 7z927 ... a ty rar nevim ... nevim jak to mam rozbalit ...

Datum: 19.12.14 23:44

Stáhněte si Esset online scanner, je to bez instalace, jen se spustí antivirový test zdarma..

Datum: 20.12.14 09:50

Děkuju moc stahnu

Datum: 20.12.14 19:21

jak otevru obrazek svd? ...a jeste kdys rozbalim archivovany soubor rar tak tam sou vtom soubory jsou to bili listy a modry blocky kdys to chci otevrit nejde to kdys to otevru pres 7-zip napise my to ze je to archivovany soubor ze nejde otevrit ale jak ho tedy otevru?

Datum: 20.12.14 19:39

http://cs.downloadastro.com/Windows%20soubory/svd/

něco tady o tom , ale na vašem místě bych se raději pokusil sehnat někoho známého v okolí kdo se na to podívá a vyzná se v tom , pro jistotu.

nebo co si myslíte že k ničemu není přetahejte na flešku , a pak z pc vymažte , z flešky by se to potom přinejhorším mohlo vrátit , ale raději někdo ten povolaný.Zdar.

doplněno 20.12.14 19:46:

Jak dlouho vám toto vše se dělá? Zkoušela jste obnovu systému , a co ten ccleaner?

doplněno 21.12.14 14:16:

Asi ta přeinstalace bude nejjistější , a pokud to umíte tak nó problém , akorát čas. Přeji zdar.

Datum: 21.12.14 12:55

jj budu to preistalovavat celi :-/ cc cleaner mi nejde stahnout na slunecnici ... achjooo dekuji vsem moc za odpoved ...nemam nikoho kdo by se vtom vyznal proto se ptam zde jak co otevrit atd

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.