CZC objednávka

Od: Datum: 16.12.14 19:43 odpovědí: 18 změna: 17.12.14 14:14

čau, prosím poraďte jsem z toho zmatený... v pondělí jsem si na czc objednal sestavu a zaškrtl aby mi z komponentů seskládali PC, vše v pohodě, email došel s potvrzením, ale dnes se podívam na www.czc.cz/objednavky a vidím tam mou objednávku s PC na kterou když kliknu tak je tam napsáno u všeho 0 KS a cena celkem: zrušeno. A teď je tam nová objednávka (kterou jsem neposílal já) a je tam vše v pohodě ale u všeho je blokace 0 a když jsem tam zaškrtl aby mi PC poskládali tak to tam není... Nevíte co s tím? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 16.12.14 19:46

Hele a než se ptát tady nebylo by lepší ptát se CZC? Oni nejlépe a nejpřesněji odpoví

Ohodnoceno: 0x

Od: raplik*
Datum: 16.12.14 19:47

Ahoj, už jsem jim poslal email , ale jsem nedočkaví a docela mě to štve a bojím se aby mi to do Vánoc došlo :/ díky

Datum: 16.12.14 19:46

ahoj,

proč tam nezavoláš nebo nepošleš email?

doplněno 16.12.14 19:49:

už vidím, když jsem stránku aktulizoval

doplněno 16.12.14 19:50:

ale radši bych si tam zavolal než jim psal email

doplněno 16.12.14 20:00:

já byhc jim volal hned jak bych si všiml té podivné objednávky a nebo hned druhý den ráno ;)

Datum: 16.12.14 19:48

Ahoj, jak jsem teď napsal... podívej se nahoru :-D

Datum: 16.12.14 19:52

Jsou tam ještě teď? :-D jsou tam do 18:00 :(

Datum: 16.12.14 20:05

jestli ten počítač budu skládat já tak mě mr**e :-D

Datum: 16.12.14 20:37

tak v sekci objednavky mi ta stará byla zrušena.. nevím z jakého důvodu.. a u té nové ale není montáž pc :( teď jsem zjistil že když si to stáhnu v pdfku tak tam je montáž pc... -,- mohli by si to nějak doladit

Datum: 16.12.14 20:44

objednávat něco týden před Vánoci a s montáží, to je docela risk, když to chcete do Vánoc, měl jste si to objednat dřív, ale nejspíš jste čekal na pokles cen - tak to už jste měl nechat rovmou na leden a ušetřil byste si nervy

Datum: 16.12.14 21:51

A myslíte že mi to sestaví? když se podívám na seznam objednávek a rozkliknu ji tak tam jsou všecky komponenty + doprava, ale není tam to Montáž pc a testy... když to stejný stáhnu v pdfku tak to tam je započítaný a je u toho jeden kus... takže co si o tom myslíte? sestaví mi to? http://jpeg.cz/obrazek/w4f ... a nevím co tam znaména to blokace bla bla... Děkuji :) a tady to není :/ http://jpeg.cz/obrazek/w4j

Datum: 16.12.14 21:57

montáž a testy jsou zdarma, blokace znamená, že je to rezervováno pro vás, toto jsem z toho vyčetl

Datum: 16.12.14 22:03

ta první objednávka byla zrušena z neznámeho důvodu, a když jdu do té sekce objednávky tak tam jsou dvě a když kliknu na tu první tak tam jsou ty komponenty a úplně dole je Montáž pc, testy,konfigurace atd(to je ta co byla zrušena)... Cena 0kč... jenže na té druhé (ta co už snad platí) to není tam dole napsáno.. ale když to stáhnu v pdefku tak to tam je jak můžete vidět na fotce... takže se ptám když to je v pdfku (ve faktuře) a v té sekci objednávky to není, tak mi to sestavijou a otestují nebo ne? díky :)

Datum: 16.12.14 22:09

asi ano, ale zítra si tam zavolejte a uvidíte sám, takhle se tady budete dohadovat do půlnoci a na nic nepřijdete

Datum: 17.12.14 13:23

tak jak se tak dívám tak všecko je OK , v té sekci objednávky tak už tam mám fakturu a dodací list... všecko sedí a ta montáž pc je ve faktuře napsaná.. a když se podívám na tu objednávku tak už to tam taky je ale teď se zase dívám že tam mám u všeho KS Blok 0 a včera byla všude 1 tak nevím :-D

Datum: 17.12.14 13:26

co zase řešíš? napřed blokace, to je přeci blokováno pro tebe v jejich skladu, je to víceméně informace pro ně, aby to vydali na objednávku, už to tady neřeš a pohlídej si jen termín, abys to samejma starostma tady na poradně nezapomněl vyzvednout

Datum: 17.12.14 13:31

kde ten termín najdu? :)

Datum: 17.12.14 13:38

no nevím, zda má CZC tuto informaci u objednávky (navíc, když ti to budou kompletovat a oživovat), ale termín ti oznámí mejlem a nebo SMS, až to budou odesílat, takhle jsem to myslel, jinak si tam zavolej a zjistíš co a jak včetně přibližného termínu

Datum: 17.12.14 14:00

takže až mi to přifrčí dom stačí dát do zásuvky a můžu hrát? :-D protože myslím že s tou deskou a s procesorem jsou potíže a že je nutný flash biosu... to mi taky udělaj? Díky

Datum: 17.12.14 14:14

bohužel nejsem vševědoucí, tak netuším, co a jak bylo objednáno, místo psaní tady vem telefon a zavolej k ním, tady už ti asi nikdo víc neporadí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.