ICQ - obnovení dat

Od: Datum: 15.12.14 12:11 odpovědí: 2 změna: 15.12.14 19:18

Ahoj, zdravím, mám jeden taková retro dotaz. Asi všichni znáte ICQ, dříve jsem ho využíval poměrně často, ale to je už opravdu hooodně let zpět. Napadlo mně, zda se dá nějak obnovit historie chatování s osobami, se kterými jsem si psal. Stáhl jsem si včera nové ICQ, už ani neznám heslo, ale to se dá nějakým způsobem obnovit, nicméně mně zajímá, zda je nějaká možnost obnovit historii chatování + třeba i odeslané fotografie které jsem odesílal lidem po icq. Zda ty fotografie někde ještě lítají, či to bylo vyloženě P2P? Dneska bych se na ty fotografie moc rád podíval, jelikož to byly, pro mně dnes s odstupem času dost cenné fotky, které bych rád obnovil a uložil si je. Je to možné? Moc děkuji za případné reakce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 15.12.14 12:28

myslím, že to možné není,

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 15.12.14 19:18
Historie ICQ je ukladana na lokalnim disku pocitace, pokud mate nejakou zalohu z doby kdy jste tohoto kecalka pouzival, tak je nadeje zpravy obnovit. Sam mam prubeznou historii uz na tretim compu.
Jen nevim, jak je to s posilanymi soubory, myslim ze se odesilaji jen jako linky. Zkusim na to nekdy juknout...
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.