1x

AdBlock u videa na Idnes.cz

Od: Datum: 14.12.14 22:04 odpovědí: 9 změna: 27.02.15 19:25

Ahoj, všimli jste si, že Adblock u videí na Idnes.cz už nefunguje? Nejde to přidat ani ručně. Nevíte co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.14 22:15
Jj, potvrzuji. Zřejmě změnili umístění reklam resp video reklam. Blokují se konkrétní servery resp adresy. Kdyby se umístění měnilo každý den skoro by nešlo blokovat. To je asi budoucnost. :-D
doplněno 14.12.14 22:18: Reklama je na stream5.idnes.cz
Ohodnoceno: 0x

Od: pepr®
Datum: 15.12.14 02:20

Nevšiml. Já tam žádnou reklamu nemám. Ani jednu. Možná jen zatím. Jedu na Win7 a Firefoxu.

doplněno 15.12.14 02:36:

Jo pardon. Špatně jsem to přečetl. No jo reklama před videem, ta se jen tak nedá.

doplněno 15.12.14 02:53:

No, buď Adblock zabral nebo už jsem těch videí pustil hodně a Idnes je na mě hodný, ale reklamu před videem už nemám. Ovšem na konci je pořád. No uvidíme zítra.

A mimochodem i po poslední úpravě Streamu, má Adblock problémy. Reklamu na Stream produkty neblokuje už delší dobu a reklamu před videem sice blokuje úspěšně, ovšem pak nejde spustit ani to video. Dříve stačilo párkrát aktualizovat stránku, teď po úpravách se mi to podařilo asi až na potřicáté a u druhého videa jsem to vzdal a Adblock na Streamu vypnul. Naštěstí tam jde reklama přeskočit po 5-ti vteřinách.

Datum: 15.12.14 03:33

Reklama se mi ukáže ale až po videu...

Safari bez flash, vynucený HTML 5, adblock,adblockplus a ghostery...

Od: rv
Datum: 16.12.14 02:24

Reklamy nemám. Firefox + Adblock + hoooodně dlouhý soubor hosts (přes 500kB).

Od: adblock
Datum: 06.01.15 18:08

filtr:

http://stream*.idnes.cz/*#*

Ohodnoceno: 3x

Od: neregistrovany
Datum: 19.01.15 17:14

funguje jste buh!

Od: teapack
Datum: 03.02.15 23:47

Mně to po pokusu o přidání tohoto filtru píše: Neplatný seznam URL. Bude smazán.

Nevíte někdo, co s tím?

Od: adblock
Datum: 27.02.15 15:12

Adblock -> Predvolby filtru -> Vlastni filtry -> Pravidla blokovani reklam -> Pridat filtr

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.02.15 19:25

Děkuji na stotisíckrát, funguje to.
Na novinky.cz by jste nevěděl?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.