Playstation 4 kamera

Od: Datum: 13.12.14 22:14 odpovědí: 3 změna: 13.12.14 22:39

Koukněte se na to videko (sluštte druhé) jak tam lítá např. ve vzduchu ten robot. To je jako v realitě nebo to je udělané jen v tom videjku? http://www.alza.cz/sony-ps4-camera-d446331.htm#video

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.14 22:18

Tato otázka je myšlena jako vtip? *nevi*

Rozhodně to tak ve skutečnosti fugnovat nebude a i kdyby ano, tak by to nestálo 1400 CZK :-D

doplněno 13.12.14 22:32:

ne to určitě neměli :-D šlo by to tam doděloat efektama jako tady, ale pokud to byli live stream tak to není možné, ale klidně jsem hoď odkaz na toho letsplayera

doplněno 13.12.14 22:44:

už asi chápu tvůj dotaz, samozřejmě jaká si virtuálná realita tam je, ale nebude to tak hezké jako na videu o to se stará software playstation a ta podložka nebo co to je a to ti umožní takto natáčet, ve skutečnosti to bude vypadat docela jinak

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.14 22:29

No jo to jsem taky říkal ale ráno jsem koukal na nějaký livestream na youtube a tam to ukazovali a taky to tam měli.

Datum: 13.12.14 22:39

30 minuta

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.