Hlavní stránka Mozilla Firefoxu

Od: Datum: 10.12.14 12:33 odpovědí: 12 změna: 10.12.14 20:03

Dobrý den.Mám takovou prosbu.Měl jsem léta nastavenou jako domovskou stránku na Firefoxu přímo Mozilla Firefox.A najednou zmizela a místo ní mi naskakuje Google.Adresu Mozzily mám uloženou v nastavení ,tam pořád je,ale ona se vždycky přesměruje na ten Google.Zřejmě to asi jinak nepújde.Ale jde mě o to,že ná té původní jsem měl nalevo,nahoře pod panely možnost kliknout na Gmail,mapy,obrázky,překladač.Teď je to napravo ale je tam jen +Vy,Gmail a obrázky.Ostatní se nabídne po kliknuti na kostičku složenou z devíti teček.A ja se chci zeptat,jestli to nějak jde aby se tam přidali ještě ty obrázky a překladač.Nemusí to být nalevo jako to bylo,klidně to může být jak to je teď,ale aby jsem nemusel klikat na ty tečky-aby to tam bylo nastálo.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.12.14 12:52

Dobrý den, a co si nastavit jako domovskou stránku tuto viz odkaz? Z ní se dá poměrně dobře vyhledávat potřebné. Zdravím!

http://www.google.cz/intl/cs/about/products/

doplněno 10.12.14 13:43:

Na Google se dostanete klepnutím v levém rohu nahoře na ten velký barevný nápis Google.

doplněno 10.12.14 14:08:

Zkuste si zjistit, zda ta původní domovská stránka ještě existuje nebo není zrušena. Nebo ten odkaz vložte i tady a zkusíme ji otevřít.

doplněno 10.12.14 19:13:

gamapolis - tu původní domovskou stránku už nehledejte (už prostě není). A nechci se vnucovat, ale ta stránka viz můj odkaz je dost přehledná a je tam i vše. Nebo si udělejte v PC vlastní stránku, kde budete mít odkazy na své nejvíce navštěvované stránky (takto to mám uděláno já). Potom si ji dáte jako domovskou a už jen rychle klikáte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.14 13:23

Stránka je praktická,ale zase tam není internetový vyhledávač.Alespoň jsem ho neobjevil.Ale díky.

Datum: 10.12.14 14:05

Ano,to jsem přehlíd.Tak to asi nechám tak.Tu Mozzilu tam nemůžu dostat.Díky.

Datum: 10.12.14 15:51

Původní stránka je:

https://www.google.cz/?client=firefox-a&rls=org.mozilla:cs:official

Nemůžu najít,jestli je ta stránka zrušena.Ale ještě dnes po půlnoci to šlo.A pak jsem to otevřel asi ve 13.00 a od té doby se mi pod tou adresou otevře Google.

doplněno 10.12.14 16:20:

Mě je vlastně jedno jestli ta stránka bude Mozillaa nebo Google ale chtěl bych aby se tam nalevo nebo napravo pod panely objevilo to jsem dal do obdélníčku-Internet,obrázky,mapy,youtube abych nemusel klikat na tu kosticku napravo(tam to je) a aby tam byl vyhledávač.Tak to na té Mozille bylo.Ta stránka co teď přikládám by také šla použít ale v tom vyhledávači je slovo Mozilla a když ho smažu,tak okamžitě zmizí i to Internet ,obrázky atd.Nevím proč.Musel bych tam to slovo nechat a vždycky když použiju vyhledávač,tak ho smazat ale přijde mi to divné.

Datum: 10.12.14 20:03

Zatím jsem tam nastavil tu z Vašeho odkazu.Díky

Datum: 10.12.14 13:23
To je blbost aby se ti přesměrovala domácí stránka na google pokud máš zaškrtnutý použít domovskou stránku mozila. Zkus smazat cookies a jestli to nepomůže tak zruš v nastavení volbu použít domácí stránku a nahraď ji volbou použít rychlý přístup. Pak ti nebude otvírat nějakou mozila stránku ( mimochodem úplně zbytečnou ) ale otevře ti automaticky tu stránku co otvírá kliknutí na ikonu se čtverečkama.

Datum: 10.12.14 13:35

Když zadám tu adresu Mozilly do adresního řádku,tak mi fakt po Enteru přeskočí na Google.Cookies jsem smazal,ale nepomohlo a ten rychlý přístup nevím kde je.Mám tam jen možnosti viz.obr.A tam je také vidět nastavení domovské stránky Mozzila.

doplněno 10.12.14 13:40:

Já jsem měl tu adresu pro jistotu i v záložkách,a teď koukám,že se přeměnila na adresu googlu.A to ji mám uloženou už léta.

Datum: 10.12.14 14:33
Já jsem na mobilu takže mám ten obrázek mrňavý a když ho stáhnu tak je v malém rozlišení a při zvětšení se rozmaže. Takže na tu adresu nevidím. Jestli tam máš mozzila.cz tak je možný že ji sežral gůgl zkus ji nahradit mozzila.com/cz
doplněno 10.12.14 16:17: https://support.mozilla.org/c…nadne-reseni-vetsiny-problemu
Takže podle tohohle návodu zkusit uvést do původního stavu a když to nezabere tak správná verze není mozzila.com/cz jak jsem střelil od boku ale mozilla.org/cs Ta tvoje asi ale nemá s firefoxem nic společnýho, nebo s hodně starou verzí. Ty tam máš dvě Z a oni dvě L Bůh ví co jsi to měl za fejk. Doporučuju změnit hesla všech důležitých stránek kam jsi přes to vstupoval protože je možné že ta fejková stránka sbírala údaje. To by taky vysvětlovalo její zablokování.
doplněno 10.12.14 16:24: https://productforums.google.com/forum/m/#!msg/websearch/OHzIwDZvbao/h38__TPIVrMJ
Takže mám pravdu - asi umíš anglicky líp než já tak sí to přečti. Ve druhé větě se píše - asi nejsem sám kdo padl do pasti mozzila.com .
To by mi stačilo k tomu abych tam už v životě nevlez.

Datum: 10.12.14 15:54

Přestože je v adrese cz tak se načte v angličtině ale stejně to není ona.

Od: kimbert
Datum: 10.12.14 16:41

Na horní liště vedle nástrojů máš nápovědu,tu rozklikni,pak vyber technické informace,kde vpravo nahoře máš obnovit aplikaci Firefox,po obnovení si musíš znova nastavit domovskou stránku,složku kam stahuješ soubory z netu apod.záložky zůstanou.

Od: kimbert
Datum: 10.12.14 16:54

Ještě jsem zapomněl dodat,v té nápovědě až dole:" máš o aplikaci Firefox",tam když klikneš máš možnost aktualizovat Firefox.

Datum: 10.12.14 17:28

Já tam měl tu stránku 7 let,od té doby co jsem stáhnul Firefox.Zkusil jsem to dát do původního stavu a nepomohlo.Tak jsem to stáh znova ale verzi 25,protože ty další mě už moc nevyhovovaly,došlo tam k nějakým změnám.Do verze 25 jsem je aktualizoval.No a mám tam jako domácí stránku Google.Nedá se nic dělat.Jen tam nějak dostat ty údaje viz výše abych nemusel pořád rozklikávat tu kostičku.Díky za ochotu a čas.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.