Bezdrátová klávesnice s myší SilverCrest

Od: Datum: 06.12.14 18:17 odpovědí: 4 změna: 09.12.14 11:57

V Lidlu nabízejí bezdrátovou klávesnici s myší SilverCrest . Použití, pro běžný domácí počítač. Můžete mi poradit, zda ji mám koupit či radši např Logitech MK 330 SK?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.14 10:04

Logitech je kvalitní a prověřená značka, SilverCrest je no-name produkt.

Ohodnoceno: 0x

Od: moto®
Datum: 09.12.14 10:50

Kdysi jsem si s velkými obavami koupil v Lidlu DVD recorder SilverCrest. Funguje dodnes naprosto bez problému. Stejně jako další od SilverCrestu koupeného později. Naopak bezdrátová klávesnice Logitech kterou jsem kdysi dostal k sestavě PC přestala fungovat a někde se mi válí dodnes, páč jsem byl lempl a nereklamoval ji. Oboje se dělá stejně v Číně, třeba i ve stejné fabrice, takže bych se SilverCrestu nebál.

Ohodnoceno: 2x

Od: zepe®
Datum: 09.12.14 11:42

Jinou verzi (starší) jsem kupoval před 3 roky a mohu potvrdit že neni se ceho bát.Funguje skvěle a žádné problémy jsem nezaznamenal.Dobré je také že v případě poruchy po té co zjistí závadu od výroby či poruchu vám vratí v lidlu penize.

I v Lidlu jsou kvalitní levne věci a v různých testech se kvalitou vyrovnají značkovým produktům.

Ohodnoceno: 1x

Od: isteron
Datum: 09.12.14 11:57

Aj v našom Lidli mali tú klávesnicu. Ale ja som potreboval so slov. diakritikou. A tá Lidlovska bola zabalená tak, že so nemohol skontrolovať horný rad kláves, kde zvykna byť národná diakritika. Tak som kúpil u odborníka pc- servismana Genius, kde bolo jasne označené , že má aj slovenskú diakritiku . Myš som nechal laserovú Genius, klávesnica ide na bezdrôt, a zaujímavé, že fungujú. ôň䝀.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.