Instalace nové tiskárny

Od: Datum: 06.12.14 13:19 odpovědí: 3 změna: 10.12.14 21:25

Dobrý den, poradíte mi někdo prosím s tím, jak mám postupovat, když jsem z důvodu poruchy čidla tiskárny koupil novou tiskárnu. (Opravář mi sdělil, že oprava by byla příliš drahá). Tu starou jsem odpojil a prozatím jsem zapojil novou, ale jenom jsem jí zapojil do zásuvky a vyzkoušel zda jde. Chci se zeptat, jestli mám z počítače něco odinstalovat nebo mohu připojit hned novou tiskárnu k počítači, vložit instalační CD atd. Předem díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.14 14:13
avatar

Můžeš připojit a nainstalovat klidně hned. Ale při tisku pak budeš muset vybrat z nabídky tu správnou tiskárnu a nastavit ji jako výchozí. Proto bych odinstaloval ovladače a aplikace, které byly k původní tiskárně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 21:25

Nainstaloval jsem novou tiskárnu. Všechno klapalo. Zkusil jsem i něco vytisknout. Pár dní jsem tiskárnu nepoužíval a nyní jsem chtěl něco vytisknoutm ale tisk neproběhl - a v Zařízení a tiskárny se objevila ikona i té původní tiskárny. V počítači jsou asi pořád i ty staré ovladače k původní tiskárně. Shodou okolností to byla také tiskárna od HP. Poradíte mi prosím jak je odinstalovat. Podotýkám, že jsem si všechno potřebné k nové tiskárně nainstaloval z přiloženého CD - z internetu jsem nic neinstaloval. Předem díky. Mám OS Windows 7.

Datum: 06.12.14 15:30
avatar

Pokud jste si koupil novou tiskárnu, jistě u ní byl návod. Krom návodu tam mnohdy bývá ještě quick install guide, což je povětšinou obrázkový komix pro ty, co jsou liní přečíst si návod. Vtip je totiž v tom, že některé tiskárny vyžadují napřed nainstalovat drivery z CD a až teprve pak připojit USB kabel, jelikož když to uděláte naopak, stáhne si PC nějaké nesmyslné drivery z netu a tiskárnu pak nerozpozná.

Navíc bez toho, že byste odtajnil typ tiskárny Vám asi nikdo nedokáže konkrétně poradit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.