Netiskne-Nutně potřebuji opravit

Od: Datum: 29.11.14 10:19 odpovědí: 7 změna: 29.11.14 11:54

Dobrý den,

prosím Vás

potřebuju si vytisknout nějaké materiálny do školy. Mám to nachystane ve wordu. Dám tisk. Všem mám zapojene. Takže tam chyby neni. prostě netiskne. Píše mi to 1 položka čekající na vytisknutí. Dám odstranit tu položku pak zkusím znovu a ale ta položka nejde odstranit. Už 3 den mi tam běží odstraňování, ale furt nic. Co mám dělat aby mi to tisklo?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.14 10:29

Jaký přístroj, jaká tiskárna

Ohodnoceno: 0x

Od: hanaka
Datum: 29.11.14 10:54

tiskárna HP Desjekt 1050

Datum: 29.11.14 11:25

Mně se toto stává poměrně často (HP1005), ale vždy pomohl úplný restart obou zařízení. Tedy vypnout tiskárnu (pro jistotu odpojit od sítě - 1050 neznám a některé tiskárny jinak vypnout nejde) a vypnout počítač. Poté vždy úloha, která byla ve stavu "probíhá odstraňování" zmizela. Tento pokus proběhl nebo 3 dny čekáte?

doplněno 29.11.14 11:28:

to @jenyk: My z hor a podhůří si vždycky cestu najdeme. I kdyby měly lítat dráty ze zdi, tak to zresetovat půjde! :-D

Datum: 29.11.14 11:22
Restartuj počítač. Pak to půjde, vytiskne se vše co je ve frontě.

Od: hanakaa
Datum: 29.11.14 11:28

restartovat jsem ještě nezkoušela, jinak vypnoutou tiskárnu a Pc jsem měla každou noc 3 dny po tom co semi to stalo.

Zkusím udělat ten restart

doplněno 29.11.14 11:45:

Už to fungujeeeeee :D :D Ale nevím proč to tak blblo :)

Datum: 29.11.14 11:54

*tanec* paráda. Stejně bychom to nějak rozchodili. V nejhorším byla v záloze rada odstranit tiskárnu a znovu nainstalovat.

Od: lomax*
Datum: 29.11.14 11:45

zkus zmáčknout a podržet vypínací/zapínací tlačítko, popř. červený křížek. Nebo zkontroluj, jestli je v zásobníku dobře nandaný papír, zkus je vyndat a dát zpět a dal bych tam raději jen pár listů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.