Hp photo creations neukládá projekty

Od: Datum: 26.11.14 19:57 odpovědí: 3 změna: 26.11.14 22:35

Dobrý den.Stáhla jsem si hp photo creations a když vytvořím třeba kalendář,nejde mně uložit.Když dám uložit,nebo uložit jako,zobrazí se hláška chyba při ukládání(3).Přitom ve starém noťasu s XP to fungovalo v pohodě.Zkoušela jsem odinstalovat a znovu stáhnout,ale problém přetrvává.Věděl by někdo,co s tím? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.11.14 21:26

Dobrý den, snad jen obecně - mít práva administrátora, v nastavení programu (pokud to tam je) si zvolit složku, kam se má ukládat (nebo složku nejdříve vytvořit), zkontrolovat si volné místo na HDD, resp. tam, kam je ukládáno a zkontrolovat si formát, v jakém má být uloženo. Zdravím!

1) P.S. Je to plný program? Některá dema umožní vytvářet, ale neumožní ukládat.

2) P.S. Je to program pro Váš současný OS Windows, který už asi není OS WIN-XP?

doplněno 26.11.14 21:43:

Jaký je přesný text té chybové hlášky?

doplněno 26.11.14 22:02:

Hm, to je hláška na dvě věci, co? Snad si projít nastavení programu a zkusit tam něco "poštelovat".

Také zkusit ukládat jinam - na jiné místo. Bohužel, jinou radu už asi nedám.

doplněno 26.11.14 22:14:

Udělejte ještě jednu věc - najděte tu ukládací složku a podívejte se do Vlastností (pravým myšítkem), jestli to není složka jenom pro čtení. To by tam bylo zátržítko, které by se muselo zrušit na volný čtvereček - u toho "Jen pro čtení" a potom OK.

Ohodnoceno: 0x

Od: hanyzka*
Datum: 26.11.14 21:40

Práva administrátora mám,složka na ukládání se vytvořila sama při instalaci,volného místa je habaděj a program je plný a kompatibilní s Win8.Tak nevím,kde je chyba.

doplněno 26.11.14 21:57:

Hláška je přesně "chyba při ukládání(3)"

doplněno 26.11.14 22:08:

Ono mi to moc možnost nedává,kam ukládat.Zkoušela jsem to změnit,ale nejde to.A na nějaké "štelování" nejsem zrovna velký expert .Ale jinak moc díky za snahu.

doplněno 26.11.14 22:30:

Udělala jsem,jak jste radil a pak se mi celý program seknul.Když jsem se pak znovu jukla na tu složku,tak byl ten čtvereček zase vyplněný Nějak si to dělá,co chce.

Od: ben®
Datum: 26.11.14 22:35

Dobrý den, pokud to tam zůstane zaškrtnuté, tak to tam neuložíte. Ale, přesněji mělo být takto - odškrtnout "Jen pro čtení", potom Použít a až pak je OK. Pokud to program vrací zpět na zaškrtnuto, tak by se mu to mělo zatrhnout - zatím nevím jak. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.