Aktualizace win 7 k zlosti!

Od: Datum: 22.11.14 15:05 odpovědí: 8 změna: 22.11.14 20:41

Zdravim,

Mam takový dotaz ohledně "nikdy nekončících" aktualizací ve win 7.

Tento system mam v pracovnim ntb asi 2 roky a už mě začínají iritovat neustálé aktualizace-nehledě na to že již asi od dubna micr.sliboval že na tento systém vydávat aktualizace nebude-otravují s nimi 2 krát 3 krát denně a každou chvíli chce restartovat system.Vždy jsem používal pc na práci a ne na to abych stále podchycoval aktualizace.

Ptám se tedy:je vůbec nutno win7 aktualizovat?Budu mít doma nové pc a uvažuji o instalaci win 7,ale stále mě odrazují nové,nové a nové aktualizace,které mě akorát brzdí od práce.

Ptám se protože na stávajícím pc doma mam starý dobrý XP s vypnutýma aktualizacema asi 2-3 roky a nemam sebemenší problém.

díky za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.11.14 15:08

Dobrý den, pokud by mě něco vadilo a znemožňovalo si užívat práce na PC, tak to vypnu.

Proto mám OS LInux, žádné aktualizace a žádný antivir či firewall. Automatiku vypínám vždy u každého programu jako první při jeho nastavování. Zdravím!

P.S. Ty aktualizace jsou snad jen nějaké záplaty a oprava toho, co se nepovedlo hned při výrobě OS. A není problém si PC občas projet antivirem a čistit OS.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.11.14 15:16

Mně se W7 aktualizuje cca 1x za dva měsíce a nemám s tím žádný problém. Vyžadovaný restart prostě odložím. Co se týká WinXP, tak jsem nikdy neměl aktualizace povolené. A šlape pořád spolehlivě. A bude šlapat dál, dokud bude tenhle noťas žít.

Od: sweden
Datum: 22.11.14 15:35

díky,automatické aktualizace at už u win nebo jiného softu také vypínám,ale tím dosáhnu akorát toho že se mi neinstalujou automaticky.Ale stále mi vyskakujou různá akt.okna.Jak jsem psal výše i 3krát denně!Až když mám chvilku a už nemam nervy stále klikat na -nainstalovat později atd-tak to vše z akualizuju.Jak jste docílil aktualizace 1krát za dva měsíce?To už by mi žíly netrhalo.

Datum: 22.11.14 16:50

1x za 2 měsíce to není, ale tak 1x za 14 dní, někdy do měsíce, je to různé, to není že tě chce někdo otravovat. Naistaluj SP1, zkus tak 2x naistalovat a vyzhledat instalace a je to v poho.Já bych řekl, že se ti instaluje něco stále dokola a nejde to naistalovat ;)

Datum: 22.11.14 17:01

To je taky možné, teď vyšly nějaké vadné aktualizace .NET, co vůbec nejdou nainstalovat.

Datum: 22.11.14 17:00

Zvol si ruční instalaci aktualizací a nech je instalovat třeba přes noc (když budeš moct nechat počítač spuštěný, ale nebudeš ho používat). Dělám to tak už několik let (instaluji dvakrát až třikrát týdně).

Od: sweden
Datum: 22.11.14 20:33

Díky za tipy,Ted jsem koukal na historii aktualizací a jenom za listopad jich mam 28 a úspěšných píšou!

problém s nastavením v určitý den mam v tom že ntb používám v práci,kam chodím každý týden jinak.Tak že nemůžu např nastavit úterý 16 hod.Protože další týden tam většinou nejsem.a notas je vyplej.

A každý týden to přenastavovat:hahaha:to bych se zde neptal jak udělat aktualizace snesitelnější.

Každopádně díky

PS:stejně je jednou natvrdo vypnu.

Datum: 22.11.14 20:41

Proč to nastavovat na pevné datum? Prostě před vypnutím počítače přes odchodem z práce zadáš instalaci aktualizací a necháš ho být, až to dodělá, tak se sám vypne...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.