Diablo 2 LOD - Mody

Od: Datum: 20.11.14 13:22 odpovědí: 3 změna: 20.11.14 20:24

Zdravím Vás,
neznáte prosím někdo nějaký mod, který pouze zrychlí příjem zkušeností a peněz, třeba 10x? Já našel jen jeden, ale ten nefunguje na datadisk.. Jinak aby vše zůstalo, jen to zrychlení.. Verze hry je 1.12
Předem děkuji za každou radu!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: roman1974
Datum: 20.11.14 14:17

když se chci Diablem LOD jen tak bavit, vyčistit si hlavu a zmasakrovat stovky démonů, tak použiji postavu upravenou v HERO Editoru, ke stažení třeba na Diablofans.cz. V editoru je přímo možnost okamžité editace levelu, experience a dalších atributů.

Jednoduše lze vytvořit kopii postavy, upravit vlastnosti jak postavy tak držených předmětů, uložit, hrát.

Mimochodech, DI, DII + LOD, DIII , Torch L I+II - všechny hry jsou bezproblémově dohratelné do konce bez jakýchkoliv úprav a modů. To samé platí třeba o StarCraftu I+II, tyto hry zkrátka nepotřebují žádný cheating, stačí se je jen naučit hrát.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonymboyy
Datum: 20.11.14 14:24

Tak já už Diablo 2 LOD dohrál za druida, necra, vražedkyni a kouzelnici. Teď bych si tu hru chtěl trošku ulehčit, a proto hledám nějaký mod, který tu hru urychlí. Hero editor jsem už zkoušel, ale to se mi moc nelíbí. Chci prostě normálně hrát, ale levelovat rychleji.. Ale děkuji :)

Od: spike
Datum: 20.11.14 20:24

já znám pouze příkaz, po kterém se hra chová, jako by hrálo více hráčů (max 8) ale normálně hraješ dál sám, monstra jsou silnější, mají víc lifů a větší útok, dostáváš víc peněz a expů a je větší šance na lepší itemy ALE HRU TO NEZRYCHLÍ :) spíše zpomalí :) (monstra dýl třískáš, teda pokud na ně máš :) )

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.