Soubor v rar. jak je otevřít?

Od: Datum: 16.11.14 15:43 odpovědí: 3 změna: 16.11.14 17:55

Dobrý den,

prosím Vás..

stáhla jsem si fotky z letecké pošty do svého PC. Když pak kliknu na tu složku rar, tak je tam je tam velké množství fotek, jenže nevíte prosím jak to udělat abych si je pohla posunovat podle šipek, tak jak by šly za sebou? Nechce se mi totiž každou fotku otevírat a mít velké množství záložek na svém PC.

Mám windows 8, a a každá jednotlivá fotka se mi ukáže jako nová záložka ( prostě jak byste otevřeli internet explorer) doufám že trochu chápete co asi myslím,

Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.14 15:47

Fotky z raru rozbalte do nějaké složky a pak si je prohlížejte třeba v Irfanview.

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 16.11.14 15:54

Dobrý den,

jaký program používáte?

Nejlépe vytvořte novou složku, otevřete jí, a všechny soubory .rar označte a přesuňte do nové složky, tím by se měly "rozbalit"..

Já používám winrar, ale je spousta prográmků na "zabalování a rozbalování" souborů...

Datum: 16.11.14 17:55

winrar je dobrý, ale placený. Zdarma je 7zip

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.