Nákres aparatury ve Wordu

Od: Datum: 16.11.14 09:53 odpovědí: 2 změna: 26.11.14 12:57

Dobrý den, dělám laborku do chemie ve Wordu, kterou pak učitelece pošlu přes mail, ale nevím jak tam mám nakreslit aparuturu. Nebo jsou někde na internetu obrázky aparatur- jao nákres?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.14 12:34
avatar

Víceméně jakýkoliv schematický obrázek poskládáte ze základních tvarů. Všechny se dají adaptovat, zvětšovat, zmenšovat, otáčet, formátovat, kopírovat a seskupovat do bloků. Chce to jen trochu trpělivosti a cviku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 26.11.14 12:57

Rukou... blbost... ne rukou od ruky tenkou černou kuličkovou tužkou (fixovkou) na papír, vyfotit, fotku upravit (oříznout) a ... ... co to kreslit, normálně aparaturu vyfoťte. Spolužačky nebo spolužáci vám podržejí za aparaturou nějaké prostěradlo, balicí papír , kus polystyrenu nebo cokoli jednobarevného a máte fotku.

Nebo pokud to chcete opravdu kreslit v nějakém software, tak jednoduchý obrázek půjde i v Malování ve Windows, včetně kulatých tvarů, vybarvování ploch nebo šikmých čar. A pokud jste hračička, uděláte i plamínek na Bunsenově kahanu a čmoudíky z křivule...

No a fotku vložíte do textu ve Wordu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.