Problém s monitorem?

Od: Datum: 15.11.14 19:25 odpovědí: 3 změna: 17.11.14 20:22

Dobrý den,

koupil jsem si monitor k počítači BenQ RL2455HM - protože PC ještě nemám sestaven, připojil jsem si přes HDMi PS3, obraz je super, ovšem jsem si všiml při hraní, nevím přesně jak bych to nazval, viz video, když hýbu s kamerou nebo při chůzy tak ty mřížky a kabely se tak divně hýbou (na nich je to vidět nejlépe). Zkusil jsem to připojit přes uplně jiný a jinak dlouhý HDMi kabel, pořád stejné, tak jsem to připojil k televizi a tento problém je tam taky. Dřív jsem hrál pouze na konzoli, je tedy možné že to je OK, když hraju ze 3 metrů na TV tak jsem tomu nevěnoval takovou pozornost. ale i u té TV. Btw. děje se to i u GTA 5, další hry jsem nezkoušel. Jak to případně opravit vylepšít? Blikání obrazu si nevšímejte, to je způsobeno kamerou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 16.11.14 10:55

Nerobí to preto že máš nastavené nízké rozlíšenie?Daj najväčšie a uvidíš.

Ohodnoceno: 0x

Od: benkju
Datum: 17.11.14 20:03

Díky, bohužel to hraju na PS3 a tam se to moc dobře nastavit nedá.

Datum: 17.11.14 20:22

Jelikož PS3 nemám, tak nevím, do jaké míry lze grafiku nastavit, jestli to vůbec jde..
Ale řekla bych, že kombinace nízkého rozlišení, interpolace a absence Anti-Aliasingu si bere svou daň. Monitor neběží na svém nativním rozlišení a tak obraz roztahuje. Díky tomu, že to není v řadě 2:1 tak některé pixely roztáhne víc než jiné.. :)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.