Nelze aktualizovat antvir

Od: Datum: 13.11.14 19:05 odpovědí: 4 změna: 14.11.14 14:04

Muj známý má v PC antivir Avast free,ale asi 3 mesíce zastaralý,snažím se jej aktualizovat,ale zobrazí se obrazovka s inicializací a to je vše.Problém je také v tom,že jej nelze odinstalovat (pres Revo Uninst.),proces se dostane do fáze vyhledávání v registrech a nedokončí se,pak vyskočí chybová hláška v Eng. error. Deaktivoval jsem Avast a nainstaloval AVG free,instalace se zastaví na 50% a to je tam i po hodine.Nevíte kde by mohl být problém?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.14 19:10
avatar

fungují vám stránky jako http://www.eset.com/cz/ nebo http://www.microsoft.com/cs-cz/default.aspx?

Jestli ne, může za to vir (pravděpodobně conficker), taky jsem ho jednou chytil, nešel aktualizovat antivir a blokoval i většinu stránek antivirů a Microsoftu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.11.14 19:10
avatar

Instalovat antivir, když už jeden v kompu je, je dost velký nerozum. I když je původní deaktivovaný. Na odinstalaci Avastu použij nástroj přímo od Avastu http://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utility

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.11.14 12:51

Skener od Esetu nic nezjistil a odinstalátor Avastu si s odstranením neporadil.AVG se nakonec zaktualizoval.

Datum: 14.11.14 14:04
avatar

Když je to free verze tak logický postup, když se nechtěl aktualizovat sám tak ne tam dát další, ale odinstalovat. Pokud to normálně nechce jít, tak bych zkusil nouzový režim. Ale tak či tak to nevypadá moc dobře a asi v téhle chvíli už je dobrým řešením přeinstalování Windows.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.