Adobe premiere, pinnacle

Od: Datum: 12.11.14 17:55 odpovědí: 3 změna: 14.11.14 11:16

Hola,

kdyz nahraji video pomoci bandicam, obraz je krasne ostry, kdyz chci video editovat dale pomoci premiere nebo pinnacle, obraz je rozmazany. Jak to zafixovat? Kodeky mam aktualizovany.

Thx

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.14 23:47

v jakém formátu to exportujete - rozlišení, kodek, datový tok ...?

doplněno 14.11.14 02:04:

Hlavně záleží jaké máte zdrojové video, abyste je střihem a následnou konverzí neznehodnitil. Použijte vstup - export totožné rozlišení, počet snímků/sec, doporučuji formát a kodek MPEG-4 (H264 nebo AVC) zvuk AAC či AC-3. Dodržet formát 16:9 nebo 4:3 - podle vstupního videa. Datový tok u 720 řádků HD aspoň 6000 kb/s, u 480 nebo 576 řádků min 2500 kb/s. Tenhle formát se stává běžným kvalitním standardem.

Ohodnoceno: 2x

Od: atj®
Datum: 13.11.14 11:23

Podle nejakeho navodu jsem si nastavil nahravani bandicam codec motionJPEG a pak byl obraz krasne ostry po strihu v premiere. Ovsem jsem pak zjistil, ze 49minutove video ma velikost 15giga.

bandicam to uklada do avi a v premiere to davam do flv. Jine formaty jsou rozmazane.

Zkousel jsem v bandicam nastavit jine codeky ale v premiere potom nefungoval zvuk u videa. Vyzkousim jeste jine codeky ale je to pro me spanelska vesnice...

V premiere davam tuto sekvenci:

General
Editing mode: DV NTSC
Timebase: 29.97fps

Video Settings
Frame size: 720h 480v (0.9091)
Frame rate: 29.97 frames/second
Pixel Aspect Ratio: D1/DV NTSC (0.9091)
Fields: Lower Field First

Audio Settings
Sample rate: 48000 samples/second

Default Sequence
Total video tracks: 3
Master track type: Stereo
Audio Tracks:
Audio 1: Standard
Audio 2: Standard
Audio 3: Standard

Koukal jsem na videa na YT a vsichni tam maji na vyber z vice sekvenci nez ja.

Od: atj®
Datum: 14.11.14 11:16

Diky za rady. Vyzkousim

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.