USB hub - problém s rozpoznaním HW

Od: Datum: 12.11.14 07:09 odpovědí: 3 změna: 12.11.14 09:25

Dobrý den,

potřebuji poradit. Mám doma mini PC Intel NUC (MS Windows), který má pouze 4x USB 3.0 (podle specifikace). Vzhledem k tomu, že jsem potřeboval připojit více zařízení do USB, pořídil jsem si tento USB hub:

http://www.patro.cz/produkt/1…ite-hub-usb-2-0-4-porty-cerny

Po zapojení se mi USB hub přihlásil, ale ve chvíli když jsem do něj připojil bezdratovou klávesnici, myš a WIFI adaptér, začalo se jakoby odpojovat a připojovat připojené zařízení. Po chvilce pak vyskočila hlaška "USB device not recognized". Nevíte někdo co to přesně znamená a jak se tohoto zbavit, aby to fungovalo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.11.14 07:57

Dobrý den, ono Vám to píše, že USB zařízení nebylo rozpoznáno. Myslím, že se to odpojí, protože to ten port USB (zdroj) neutáhne - není tam potřebné napětí. Zkuste to připojit do jiného portu USB nebo neobsazujte všechy porty, resp. připojujte méně zařízení k PC.

Zdravím!

doplněno 12.11.14 08:05:

O nezávislém ext. napájení jste nic nepsal - tak zkuste jiné porty v PC.

Ohodnoceno: 0x

Od: pcman
Datum: 12.11.14 08:01

Problém je v tom, že jsem k tomuto hubu koupil i externi zdroj 10 W. A dělá to pořád. Ono stačí do toho připojit jen jedinou věc.

Datum: 12.11.14 09:25

Zrovna wifi adapter bych do podivného rozbočovače nedával, tím bych začal. Nemusel si sednou ten rozbočovač, jsou i na 3.0 usb, proč ho degradujete? Je reálné zkusit jiný rozbočovač? Popřípadě tento zkusit v jiném pc? Tohle není otázka, která by šla na první dobrou, bude to o trochu laborování.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.