Terra PC - recenze na obchod

Od: Datum: 08.11.14 16:26 odpovědí: 4 změna: 21.04.16 20:15

Zdravím, má někdo prosím nějaké zkušenosti s obchodem Terra PC v Brně-Táboře v Žabovřeskách? Chtěl bych si u nich pořídit nějaký zánovní notebook do 3000 Kč. Už jsem si u nich pořizoval zánovní mobilní telefon, a byl jsem spokojen velmi. Obsluha milá a ochotná stejně jako majitel, a právě i obchod mi připadal zajímavý, jak cenami, tak úrovní prodávaného zboží. Díky za vaše názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: anonymboyy
Datum: 28.11.14 11:39

Já bych doporučil GigaComputer, ceny tam jsou vcelku dobré, obsluha velice příjemná (v Židenicích), pomůžou rádi se vším. Už jsem si od nich bral jeden počítač a jeden notebook a bez problémů, pokud v záruce přinesete zboží, tak vám ho opraví, není žasný problém. Určitě můžu doporučit i tento obchod. Nebo ještě Eurotech, najdete to na zastávce Tkalcovská, je tam taky perfektní obsluha a ceny jsou taky dobré. Teď tam zrovna mají v akci notebook, vypadá vzhledové opravdu dobře a určitě by vám i postačil výkonově.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.11.14 12:41

Děkuji moc za příspěvek. V Gigacomputeru jsem už byl, ale právě teď bohužel nemají to, co sháním. Eurotech rozhodně navštívím.

Od: josef*
Datum: 13.01.15 20:49

Pokud potřebuje notebook na pár dní možná měsíců s nelegálním softwarem určitě se na terra pc obrattě. V opačném případě se tomuto šmelináři vyhněte obloukem. Má zkušenost s ním byla přímo katastrofická.

Ohodnoceno: 2x

Od: sluciks
Datum: 21.04.16 20:15

Terra Pc rozhodně nedoporučuji!

Já si zde nechala spravit notebook(jestli se tomu teda dá tak říct) !

Měli spravit usb,zvuk.Na zvuk se pan zapoměl podívat,usb mi nefunguje vůbec,hlavně,že si za to nechali zaplatit!

Oprava trvala déle jak měsíc a to kdybych tam sama od sebe nezavolala jak to s opravou vypadá,byl by tam asi dodnes.

Dvakrát mi přislíbily,že mi zavolají jak to s opravou vypadá,ani jednou se tak nestalo.Na potřetí mi pán ,,opravář" řekne do telefonu,že bude notebook připraven k vyzvednutí.Když jsem tam daný den šla,notebook neopraven a ani neměli tolik slušnosti mi zvolat ať nechodím!

KATASTROFÁLNÍ PŘÍSTUP!TOMUHLE SERVISU SE RADĚJI VYHNĚTE VELKÝM OBLOUKEM!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.