Základní deska?

Od: Datum: 07.11.14 05:15 odpovědí: 2 změna: 07.11.14 09:10

Dobré ráno,

přestal mi fungovat notebook, ale zatím nevím proč. Baterka OK, nabíječka také - meřeno V-metrem. Když jsem ho zapnul tak se PC rozjede na cca 2s a pak se zastaví a zkouší naběhnout znovu. Toto jsem vysledoval díky větráku chlazení který se rozjede a následně zastaví. Vzal jsem to vylučovací metodou, odpojil jsem CR-rom, poté display (napojení externího dispale) a po odpojení HDD se PC rozjel a psal hlášku která je v příloze. HDD jsem opět napojil, odsouhlasil klávesou a celý cyklus co jsem psal na začátku se opakoval - PC už nenaběhlo. HDD jsem připojil na jiný PC - bez problému, tak jsem rovnou udělal zálohu. Nevím od čeho se odpíchnout co by to mohlo zapříčinit. Nemáte někdo zkušenost? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.14 07:56

V jiném PC jste z tohoto HDD nabootoval (nechybí některý z bootovacích souborů)? Je HDD správně zapojen, kabel je na doraz? (2 x Vás tam vyzývají, abyste prověřil připojení kabelem.)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.11.14 09:10

Ahoj,
zkusila bych vypnout v BIOSu bootování ze sítě. Pokud nepůjde vypnout tak alespoň přesunout v bootovacím pořadí až na konec.
Pokud to nezabere.. Je tam síťová karta na kartě (Zvlášť od základní desky připojená)? Pokud ano, je správně dosazená? :)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.