Verbatim Store n Mini 32GB fialový - je OK?

Od: Datum: 06.11.14 18:32 odpovědí: 8 změna: 17.11.14 08:58

Dobrý den, má otázka zní, jaký je tento FD: Verbatim Store n Mini 32GB fialový. Jen jestli to není "krám" *smich*

Díky ;)

doplněno 07.11.14 20:00:

Tak jsem tu flashku koupila a po jejím otevření jsem zjistila, že udávaných 32GB nemá, ale jen 29,2GB - volné místo. Využité místo má 16,0kB. Matikou rozhodně nežiju, ale tohle mi prostě nesedí. Je to normální? Vím, že každá flaska si kousek místa "ukousne", ale tohle...?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.11.14 18:38

Dobrý den, také mám flashku (jinou) od stejné firmy a je stále OK. Verbatim považuji za dobrou firmu. Když tu flashku budete správně používat, tak vydrží. Zdravím!

P.S. Je to USB 2.0 a to je pomalejší, než USB 3.0 - moc vadit to nemusí.

doplněno 07.11.14 20:17:

astik - ano, to je normální.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.14 18:45

To se načekáte, až budete kopírovat větší objem dat :)

Od: astik
Datum: 06.11.14 20:01

Jak načekám? *nevi* Chci na ni dát jeden seriál a pár filmů. Je to pro starší tetu, že na to bude koukat v tv. Chápu že jsou lepší, ale taky o dost dražší... :(

Datum: 06.11.14 20:12

Pokud to tam chcete dát jen jednorázově a ne třeba každý den, tak je USB 2.0 v pohodě, rychlost přehrávání to neovlivní a těch pár minut nvíc při přetahování počkáte. ;)

Datum: 07.11.14 08:59

Děkuju, jo pochybuju, že si to bude každý den vyndavat, spíš vyjímečně, takže pokud to bude přehrávat OK, tak to nebude žádný problém. Jinak jsem zvyklá, že co se týče pc-věcí, tak to trvá vše dlouho..., aspoň u mě *ee*

Datum: 16.11.14 21:23
Když mi to ukradne 3GB tak to normální není! Tomu já říkám zlodějna. Když si půjdu koupit sadu 6 skleniček, tak v balení jich taky nebude jen 5. Ale jinak díky za odpověď. :)
Datum: 17.11.14 08:58

Děkuju za vysvětlení, ale je to pořád "podvod". On ne každý (viz já) to ví. *nevi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.