PC - je to normální?

Od: Datum: 28.10.14 18:46 odpovědí: 3 změna: 29.10.14 15:07

Dobrý den.

mám počítač Lenovo C560 s Win 8.1. Po naběhnutí PC se mi stává že je hodně vytížen, a to i po 5-10 minutách po startu. Dřív se mi to stávalo i třeba během práce nebo prohlížení internetu. Přidávám screenshot. Moc programů nainstalovaných nemám. Vadí to? Je to normální? Už jsem celkem rozhodnut se těch Widlý od Lenova zbavit a koupit si nové, čisté.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.10.14 22:14
avatar

Zatížení procesoru 31% ... možná by nebylo od věci povypínat zetidentní programy, které nejsou potřeba pro chod systému. Kupovat nové Winy je zbytečné, stačí o systém trochu pečovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.10.14 14:02

Zkus si stáhnout CCleaner ten ti to trochu pročistí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ccleaner
Datum: 29.10.14 15:07

ccleaner - a taky si zkuste zjistit, jestli nemáte více antivirů a firewarů... Když si stahujete free programy, můžete přehlédnout nějakou nabídku "zdarma" na další čističe, antiviry a antispamy.. nakonec si PC zaneřádítě čističi, ... Taková kombinace například antivirů se snaží kontrolovat navzájem, případné viry v truhlách si berou ... pokud máte třeba fireware v rámci nějakého antiviru, vypněte si windows defender..

no a pak je možnost, že i po čištění bude něco špatně z důvodu HW chyby... to už je pak na servis..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.