Outlook neodesílá poštu

Od: Datum: 25.10.14 14:45 odpovědí: 8 změna: 25.10.14 16:50

Dobrý den, přeposílám přes Outlock různé složky, recepty, svým známým, ale pošta jim nedojde. Zůstane ve složce "pošta k odeslání", ani není ve složce "odeslaná pošta". Můžete mi poradit, co dělám špatně a nebo proč mi nejde pošta odeslat? Děkuji předem za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.14 15:22

To mluvíš o Outlook Expressu?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.10.14 15:25
Nastavení pro odesílání je v pořádku? Je jiný než pro příjem pošty.

Datum: 25.10.14 16:08

Pravděpodobně ho mám špatně nastavený. ale nevím jak to nastavit

Datum: 25.10.14 15:33

Nejspíš máte na mysli Outlook, nikoliv Outlock. Podívejte se na nastavení SMTP serveru. Tam bude chyba.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.10.14 16:15

Můžete mi poradit, jak to postupně nastavit?

Datum: 25.10.14 16:24

Jakého máte poskytovatele emailové schránky? Jestli Seznam nebo Email, tak návod najdete tady: http://napoveda.seznam.cz/cz/imap-pop3-smtp.html. Někteří poskytovatelé internetu (viděl jsem u wifi poskytovatelů) mají vlastní SMTP. To by mělo být uvedeno ve smlouvě.

Datum: 25.10.14 16:39

Nastavení SMTP je OK? Máte zatrhnuto (každej poskytovatel to nepožaduje) server vyžaduje ověření a vyplněno nastavení?

Datum: 25.10.14 16:50

vpravo dole by to mělo vypsat nějakou chybovou hlášku - tedy po kliknutí na ikonku. viz obrázek. Po kliknutí pravým tlačítkem zvolit PODROBNOSTI.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.