Název nějakého německého portálu ke stahovaní

Od: Datum: 24.10.14 11:15 odpovědí: 3 změna: 25.10.14 02:34

Dobrý den, mám dotaz, nevíte někdo, kde bych mohl stahovat německé filmy atd.. Konkrétně kdybyste někde našel odkaz na stažení Marley und Ich (v němčině) byl bych moc rád.. :)

VŠEM DÍKY PŘEDEM ZA POMOC

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.10.14 12:12

Dobrý den,

zkusil bych iTunes nebo Amazon a koupil to jako DVD, když jsem se díval na ceny, je to za pár korun, případně zde je torrent

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.10.14 19:34
Němci mají proti wárez dost ostrý zákony a vzhledem k tomu že je tam zvyk zákony dodržovat, se mi v podstatě nepodařilo najít žádné wárez fórum v němčině. Buď jedou přes P2P nebo komunikují anglicky na zahraničních fórech. Jestli ten film není úplná vykopávka, zkus to hledat jako torrent na švédských pirátech nebo pak už jedině ten P2P

Datum: 25.10.14 02:34

Znám dvě nebo tři německá fóra (umístěná v zahraničí), ale odkazy sem pochopitelně nedám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.