Aukro poplatky?

Od: Datum: 23.10.14 00:34 odpovědí: 11 změna: 24.10.14 13:28

Zdravím,

Je možné že mi aukro účtuje každý měsíc 75Kč? Když sem prodal jeden předmět za cca 1200 .. Od té doby mi každý měsíc účtujou 75 kč za nic .. Jestli má někdo zkušenost podělte se prosím.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.14 00:47

To je divné - to se mě ještě nestalo , máte tam telefon nebo mail - tak se poptejte za co to je .

Ohodnoceno: 2x

Od: smeki
Datum: 23.10.14 12:18

Dobrý den,
na našem portálu účtujeme poplatky pouze za vystavení nabídky a provizi z prodeje, to je i součástí našich Obchodních podmínek a jejich přílohou je i Sazebník poplatků. Částka 75 Kč je provize za nabídku PlayStation2 + 2x Ovladač + 2x Hra + čip (Číslo předmětu 44--------3), kterou jste prodal 8.8.2014.

Toto mi napsali potom co sem se ptal co to je. ..

Datum: 23.10.14 13:52

A proč platíte automaticky za něco, co jste si neobjednal? Chyba se může stát komukoliv, takže hned pátrat co a jak a žádat nápravu. Provize by měla být jednorázová, nikoliv opakovaná, proto chtějte další vysvětlení a přeplatek vrátit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.10.14 14:13

No a dál? Ohradil jste se, že se tak děje automaticky každý měsíc? Co na to řekli? Tady to nevyřešíme, to musíte vyřídit s nimi...

Datum: 23.10.14 09:24

Dobře Vám radím,jestli jste to zaplatil,tak jim napište.Oni se Vám ozvou. Já už jsem s nimi uplně skončil.Když chci něco prodat,tak to dám na bazoš,nebo někam jinam.Ty jejich poplatky jsou nechutný a když jim to nezaplatíte,tak Vám začnou vyhrožovat! Stal se z toho nechutnej server.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.10.14 18:19

Připojuji se k nickovi stanley110 ! Aukro vybírá poplatky systémem podobným daňovému systému. Inzeroval jsem tam jen jednou a stačilo mi to. Jsou jiné inzertní servery, kde žádné poplatky nejsou a jde to také - např. ANONNCE.

Datum: 23.10.14 13:18

Oni vám nejspíš neúčtujou každý měsíc 75Kč, ale spíš každý měsíc připomínají, že byste měl uhradit 75Kč za provizi z prodeje. Zaplaťte to a máte klid.

Aukro je skvělý server. Nikdy jsem neměl problémy a vždy se mi tam vše povedlo prodat.

Od: smeki
Datum: 23.10.14 13:47

Platím to každý měsíc .. vždy se tam ukáže na začátku měsíce - 75 Kč

Datum: 23.10.14 16:53

Zřejmě tam máte chybu nebo máte podnikatelský účet? Já jim zaplatil celkem 2x poprvé krátce po založení účtu a pak ccapo dvou rocích opět a nyní je to již asi 6 let a nic z platy si něco stáhli za provize ale zbytek je od té doby neměnný! Teď mne tak napadlo a posíláte jim vůbec ty platby? Neposíláte to náhodou na jiný účet?nespletl jste se v čílse účtu?

Datum: 24.10.14 11:01

Možná platbu posíláte někam jinam. Zkontrolujte platební údaje. Pokud je vše v pořádku, řešte to s Aukrem, ne na Poraďte.

http://napoveda.aukro.cz/clan…uzete-kontaktovat-telefonicky

Od: carloss
Datum: 24.10.14 13:28

Zdravím,

Aukro si účtuje poplatky za vystavení a pak provize z úspěšného prodeje. Možná máte aktivovaného manažera prodeje. Spíš mi to přijde, že se platba 75 korun z Vaší strany neuskutečnila, proto je dluh stále stejný a nezaplacený. Zkontrolujte výpis z účtu/karty, kde jste to platil. Pokud se to strhlo víckrát, což pochybuji, kontaktujte je (mail, callcentrum) a oni to vrátí. Já s Aukrem spolupracuji roky a zatím bez problému.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.