Jak zjistit na internetu,zda je slovo hledané

Od: Datum: 21.10.14 19:24 odpovědí: 3 změna: 21.10.14 21:05

Dobrý den,

potřboval bych udělat takový průzkum pro moji webovku, ale k němu potřebuji zjistit, které slovo bylo a kolikrát vyhledávané? Jde se k tomuto někde dopátrat? Mám i Google Analytics ale tam jsem to nenašel, tak prosím poradte kde, jeslti to tam je..

Jde mi o to, že když napíšu nějakou hudební skupinu, kterou mi třeba google nebo seznam našeptává, jestli se dozvím konverzi, zda ji hledalo 5 lidí nebo lidí 500tis...

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.14 19:36

Dobrý den,

co je mi známo, tak google nikdy tyhle konkrétní čísla nedával, kdysi jsem to také hledal asi v roce 2009. Nevím jak je to teď, každopádně tady jsou trendy od googlu a udělá to jakousi představu o tom a nebo tady ,kde jsou vedeny statistiky hledaných slov za den i za týden, ovšem není to google ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pruzkumnik
Datum: 21.10.14 19:53

Děkuji moc, odkazy jsou super i rada, jen škoda, že u mě nefunguje, protože skupiny jsou moc malé a tak to neukazuje :(

Datum: 21.10.14 21:05
avatar

Mně v tomhle ohledu hodně pomohl TopList. Ve statistikách jsem si zjistila, odkud ke mně návštěvníci nejčastěji přicházejí (z vyhledávačů) a na jaké fráze. Ty jsem potom trochu podpořila a dodnes na ně mám web na 1. (Google), 2. a 3. (Seznam) místě ve vyhledávání. Šlo ale o dost specifickou záležitost (měla jsem to snadné).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.