Stahování filmů bez registrace,zdarma,rychle

Od: Datum: 19.10.14 00:29 odpovědí: 4 změna: 19.10.14 08:42

Dobrý den,

zajímalo by mě,kde se dají stáhnout filmy a seriály zdarma,bez registrace a rychle.Na uložto.cz je to strašně pomalé a než se stáhne jeden film,tak mi "Létá život před očima",už mě nebaví čekat a chtěla bych vědět,která stránka je na tohle nejlepší.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.14 00:35

YouTube.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.10.14 08:35

Aneb "chci všechno a hned.!"

Život je "čekárna". Člověk furt na něco čeká. Nejdřív se těší, až vypadne ze základky, pak čeká

až mu bude konečně 18.let a může se legálně ožrat. Pak čeká až příjde první láska, pak čeká na

první výplatu, první auto, první samostatné bydlení, první dítko, první infarkt, první důchod

a pak čeká až příjde zubatá.

Nevím kam dnes všichni tak strašlivě spěchají.

Vím, že to není přímo k tématu... ale za zamyšlení to stojí, ne.?

Ohodnoceno: 4x

Od: qt
Datum: 19.10.14 08:40

Pokud mí člověk rychlý internet, což většina má, a něco se stahuje třeba desetinovou rychlostí, tak je to pravda otravné. Stejně jako jezdit třicítkou, když můžu jet devadesát. Zejména pokud je to ještě nižší rychlost,než "slibují" servery. Takže to moralizování sem vážně neptaří.

K tazateli: Stahovat bez registrace a rychle můžeš přes torrenty, ale to už není přímo legální, protože zároveň sdílíš.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 19.10.14 08:42

Dobrý den, jestli také nezáleží na rychlosti Vašeho internetu. A hodinka času (kdy mohu dělat i něco jiného, než se dívat na stahování) za to, že je to zadarmo, se snad vyplatí. Jinak, stránek, kde se dá stahovat je více, ale rychlost tam bude pro neregistrované také omezena. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.