Restart systému Windows

Od: Datum: 18.10.14 16:08 odpovědí: 5 změna: 18.10.14 16:47

Jak restartuji systém Windows do nouzového režimu,abych mohl vymazat Avast pomocí programu AVASTCLEAR.EXE.

Můžete mi popsat postup jak na to? Děkuji všem za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 16:12
Po restartu mačkej F8 a vyber si z nabídky nouzový režim. Je vcelku jedno jakej si vybereš.
Pozor nefunguje to na Win 8. Tam se to napřed musí nějak zaonačit aby po restartu fungovalo F8. Teď jsem na mobilu a nemám tu záložku s postupem jak na to.
Ohodnoceno: 2x

Od: ccleaner
Datum: 18.10.14 16:21

Trochu nechápu, proč chcete být v nouzovém režimu... prostě použiju nějaký odinstalátor (Totaluninstal, ccleaner,...) nebo přes windows.. a vyčistím si pak všechno čističem... opět ccleaner, WISERegistry apod...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.10.14 16:32

Pro ccleaner. Dříve se mohl avast odinstalovat v ccleaneru, nebo odebrat programy.Byl tam uveden.

Nyní už tato možnost není a Avast k tomuto možnému vymazání nabízí jejich odinstalační program

,,avastclear,, který si nejprve musíte nainstalovat a pak spustit v nouzovém režimu Windows.

Od: ccleaner
Datum: 18.10.14 16:47

díky :D

proto tu jsem, abych se taky něco přiučil...

Já osobně užívám druhým rokem "zdarma" plnou verzi AVG k předplatnému jednoho časopisu s časovou utilitkou... Avast jsem měl právě před pár lety... - takže díky za info :)

Datum: 18.10.14 16:38

ccleaner: Asi proto, že tazatel si již o problému odinstalace Avastu něco načetl: http://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utility Odpověď od @jenyka je správná.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.