Vyčištění složky Windows

Od: Datum: 17.10.14 20:20 odpovědí: 7 změna: 17.10.14 22:19

Zdravím,

měnil jsem si disk za SSD, nainstaloval jsem si Windows 8.1... Nyní mám ten starý disk zapojený do USB s tím, že na něm nechám data. Chtěl bych ale důkladně vymazat všechna data, která mi tam po Windowsech zůstala, spustil jsem Linux a všechna data (vč. těch skrytých) systému Windows, která chci smazat, jsem tam dal odstranit. Data se uložila do složky .Trash-999. Neznáte nějaký prográmek, který by data vymazal, aniž bych přišel o ostatní data? Problém je v tom, že když stisknu "Delete", zobrazí se mi, že se mám obrátit na TrustedInstaller nebo SYSTEM. Jak to obejít? Děkuji

PS: Mám program "Unlocker", který to sice umí mazat, ale jde mi to jen po jednotlivých (pod)složkách, což by byla práce na celý den.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.14 20:32

Změň vlastníka složky na sebe, případně ještě spusť Průzkumníka s právy admina a půjde to smazat. Je to Linuxová obdoba Windowsáckého $RECYCLE.BIN (Koš).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.10.14 21:05

Spustil jsem Průzkumníka jako Správce a nic. Jak změním vlastníka složky? Děkuji

Datum: 17.10.14 21:16

Vlastníka jsem už změnil na sebe a vše jsem si povolil, ale i tak mi to při mazání hlásí, že byl přístup odepřen a mám se obrátit sám na sebe... Divné, co s tím? Děkuji

Datum: 17.10.14 21:27

Zkus ještě Nouzový režim.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.10.14 21:53

Nouzový režim = tohle...

Datum: 17.10.14 22:19

Už to maká, samozřejmě jsem zapomněl dát do svého vlastnictví všechny soubory. Díky! :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.