Jak zvýšit sledovanost webu?

Od: Datum: 17.10.14 17:13 odpovědí: 4 změna: 17.10.14 21:44

Ahoj nevíte když mám stránku jak mám udělat větší sledovanost?

Poradíte? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.10.14 17:23
avatar

Dobrý den, to je oblast, které se věnují celé kolektivy odborníků a neustále něco vylepšují a vymýšlejí. Jednotlivec může mít dobrou doménu, kvalitní obsah, který aktualizuje, stránky musí být správně udělány technicky, pro vyhledávače jsou vhodná klíčová slova, zaplatit si reklamu nebo si měnit odkazy a dostat se do vyhledávačů (Google a Seznam - a tam na dobrou pozici).

Je to hodně práce a stojí to čas a někdy i peníze. Všichni chtějí to samé - být nejlepší. Zdravím!

doplněno 17.10.14 17:38:

kostraxx - nemáte vlastní doménu a to Vás znevýhodňuje ve vyhledávačích. Zase nemusíte moc řešit technickou stránku webu, kterou řeší WordPress. Zběžně jsem kouknul na zdrojový kód, ale nenašel jsem tam klíčová slova (mohl jsem to přehlédnout). Obsahově stejných stránek budou mraky, tak jim asi budete těžko celosvětově konkurovat. Jak si stojíte na Googlu nebo Seznamu?

Jaká slova tam zadáváte?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.10.14 17:25

Co teda říkáte na web? www.hackandcheater.wordpress.com

Datum: 17.10.14 18:29
avatar

Větší sledovanost se nedá "udělat". Tu musíte postupně získat, a to kvalitním obsahem. Umělé zvyšování návštěvnosti pomáhá jenom dočasně. Nenajdou-li návštěvníci kvalitní obsah, už se nevrátí ...

"Umělými prostředky" míním i různé zbytečné scripty, kterými si akorát zaplácáte web, taže bude pomalý. Žádné scripty Vám návštěvníky nepřivedou.

Na odkazovaném webu mne nic nezaujalo ...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.10.14 21:44
avatar

S tím se nedá než souhlasit. A opravdu to tenhle web nenaplňuje. Ještě bych chtěl dodat, že angličtina je užitečná věc, ale takhle mizerná angličtina je naopak další mínus.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.