Špatně načítá video

Od: Datum: 16.10.14 07:30 odpovědí: 2 změna: 17.10.14 11:03

poraďte prosím ,špatně se mi načítá video,konkrétně ,když otevřu stránky youtube.com,spustim nějaké video,začne bezproblému přehrávat,ale jen chvilku.jezdez přehraje asi jen centimetr,video se zastavi a načítá,po delší době se načte,ale už se dál přehrává jen zvuk a obraz stojí na místě nebo není vůbec.To samé mi nejde třeba když otevřu videa v Novinkách ,cz,to dělá to samé.Ale je zajímavé,videa z yotube co mám uložené v emailu,když otevřu video v emailu,tak se mi přehrává bez problému a pak jdou přehrát další a další bez problému na yotube.Když ale otevřu přímo stránky youtube,tak to dělá to co jsem popsala výše.Dokáže mi někdo poradit čím to je a co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.14 15:37

Máš nainstalovaný aktuální flash player?

Ohodnoceno: 2x

Od: ivetau*
Datum: 17.10.14 11:03

Tak jsme dnes nainstalovai nejnovější verzi flash player a je to pořád stejný,videa na youtube začnou normálně hrát a po půl minutě se to zastaví,stojí obraz a konec.Pak se to zase dlouho načítá a když se to konečně zase načte,tak už jde jen zvuk,obraz stojí na stejným fleku.Tak už nevím co s tím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.