Vymazání záložek omylem - Firefox

Od: Datum: 14.10.14 13:00 odpovědí: 4 změna: 15.10.14 23:36

V prohlížeči Firefox jsem si nedopatřením smazal celý obsah záložky.Jde to prosím napravit?Pokud ano jak?V poslední době při prohlížení videa se na monitoru vpravo dole objevuje hláška "...virtuální paměť je příliž malá...".Co s tím dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.14 18:08
avatar

Obnova záložek ve firefoxu - kliknout na ikonu záložek - zobrazit všechny záložky (nebo klávesová zkratka ctrl+shift+B) - tam je nahoře na liště tlačítko-roletka "import a záloha" a tam vybrat "obnovit" - měla by vyrolovat nabídka se seznamem datumů, kdy firefox vytvořil zálohu..

S virtuální pamětí neporadím.. Myslím, že to bude souviset s velikostí RAM v počítači, nevím jak máš velkou a jestli by nechtělo přikoupit.. Nevím co máš za OS, někde v nastavení pc se dá nastavit velikost stránkovacího souboru.. Snad ti poradí někdo zkušenější..

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.10.14 23:36

Moc děkuji za odpovědi k otázce vymazání záložek ve Firefoxu,Zřejmě to,ale nebude tak jednoduché a nebo to neumím.Dostal jsem se až k roletce se seznamem zálohovaných dnů a po kliknutí na datum se otevře okno ,že dojde k obnovení ze zálohy a dále nic.Volím špatný postup?

Datum: 14.10.14 20:56
avatar

Tak tak, Firefox je dost inteligentní na to, že ukládá zálohu záložek denně. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.10.14 22:31
avatar

Ve WXP se virtuální paměť nastavuje takto: Pravým tlačítkem myši Tento počítač - Vlastnosti - Upřesnit - v sekci Výkon tlačítko Nastavení - Upřesnit - v sekci Virtuální paměť tlačítko Změnit - v okénkách Počáteční a Největší velikost nastavit větší hodnotu (stejnou v obou okénkách) nebo označit volbu Velikost určí systém.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.