Windows Phone (atd.)

Od: Datum: 13.10.14 21:53 odpovědí: 3 změna: 13.10.14 22:05

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Víte, jak je Google Play? Tak já bych se chtěla zeptat, jestli kdybych měla dotykovou Nokii
s Windows Phone 9, jestli bych mohla i tak stahovat z Google Play (úspěšně)? A dále, kolik asi stojí taková ta dotyková Nokie a operační systém Windows Phone 9 do ní? Nebo kolik stojí W. P. 8? A jde s W. P. 8 stahovat z Google Play?

A pak jedna - asi poněkud hloupá otázka - jde Windows Phone 8 (nebo) 9 zkombinovat s Androidem? Myslím jako do jednoho mobilu, konkrétně do Nokie.

Prosím, nepište, pokud nevíte, či si nejste jisti. Pokud víte odpověď třebas jenom na jednu otázku, i tak to prosím odpovězte.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.14 22:03

Systémem WP9 nejspíše označujete nový Windows 10 - do telefonu se licence nekupují jako na PC, máte tam systém rovnou předinstalovaný. Pokud si tedy koupíte jakoukoliv Lumii, nemusíte už dokupovat systém, je tam již předinstalován. S největší pravděpodobností půjde upgradovat z aktuálního Windows Phone 8.1 na Windows 10 (již bez přívlastku "Phone"). Ve Windows Phonech nejde stahovat žádné aplikace z Google Play, ale jen z lokálního Storu, jelikož každý systém má vlastní jádro a není to kompatibilní. Dva systémy na jednom telefonu mít nelze. Katalog všech Lumií (Nokií s Windows Phone) - zde. Ceny Lumií - zde.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: galery123
Datum: 13.10.14 22:05

Aha, děkuji. Řekl/a jste mi vše, co jsem chtěla vědět.

Datum: 13.10.14 22:04
avatar

S touhle Nokií nemůžeš stahovat z Google play, jde o rozdílné platformy. Google play je jenom pro Android, WP má svůj obchod se svými aplikecami

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.