Grafika gr 41chipset express

Od: Datum: 13.10.14 13:15 odpovědí: 3 změna: 14.10.14 13:17

dobry den potrebuji poradit jakou mam dokoupit grafiku na lepsi hry

sestava:intel pentium dual core 2,80 ghz

gr 41 express chipset

3gb ram

doplněno 13.10.14 14:51:

prosim vas ja to mu fakt nerozumim poradte mi diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.14 16:08

Předně je třeba abyste nám sdělil jakou máte základní desku, abychom věděli jaké sloty obsahuje a podle toho doporučili. Nicméně pokud máte desku se slotem PCI-Express x16, můžete osadit prakticky jakoukoliv grafickou kartu s tímto slotem (prakticky všechny za posledních několik let) a limitovat Vás bude jen peněženka a rozměr skříně (moderní grafické karty jsou poněkud větší a obstarožní PC skříně s tím mohou mít problém).

Je nutné si také uvědomit, že výměna grafiky není samospásná a některé moderní hry může limitovat i procesor, který máte ve Vašem PC.

Ohodnoceno: 3x

Od: duity*
Datum: 13.10.14 16:58

diky za odpoved

doplnujici informace:msi ms-7592 1,0

take prikladam radeji jeste foto

Datum: 14.10.14 13:17

Jak už jsem napsal dříve... vidím, že je tam slot PCI-Express, takže cokoliv co snese Vaše peněženka a co se vejde do skříně.

Nicméně se mi zdá, že pasivní chladič (zřejmě matematického koprocesoru co je vpravo pod PCI-E slotem vystupuje nad jeho úroveň a tudíž by se tam zřejmě nevešla dvouslotová grafika. Jestli je to ale fakt musíte posoudit sám, z fotky se to špatně odhaduje.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.