Jak přenést

Od: Datum: 04.10.14 18:20 odpovědí: 3 změna: 04.10.14 20:01

Má někdo zkušenost s přenosem foto z MT Samsung S5230 do PC USB kabelem. Prostudoval jsem předchozí rady, ale nevím? Bude přenos fungovat po instalaci Fotogalerie Windows Essentials 2012 nebo musím instalovat Samsung usb driver? Popř. celý balík Samsung Kies? Co nastavit v MT:Zeptat se při připojení/ Samsung PC studio nebo Velkokapacitní paměť? V MT mám sd kartu. Je rozdíl u tohoto MT mezi nabíjecím kabelem a datovým? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.14 18:25
avatar
Připojit dodávanýn USB kabelem k PC a vybrat velkokapacitní paměť. Nic netřeba instalovat, mobil by se měl v PC tvářit stejně jako např flashka (vyměnitelný disk).
V tom si najdete složku s fotkama (typicky DCIM)
Ohodnoceno: 3x
 
Od: 000nik
Datum: 04.10.14 19:38

Děkuji. O.K. MT se připojil,ale foto do PC, po importovat nepřenesl? Je třeba mít fota uložena , v telefonu nebo na paměťové kartě?

Datum: 04.10.14 20:01
avatar

Taky mám Ťamťunga, ale nikdy jsem fotky neimportoval. Je to přesně tak, jak píše mikihans. Připojím kabel, zařízení se samo přihlásí úplně stejně jako třeba fleška, otevřu adresář DCIM, vyberu fotky, které chci zkopírovat, Ctrl-C , otevřu adresář na PC kam je chci uložit, Ctrl-V. Hotovo, vyřízeno.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.