Dá se hrát hra na čtyrech monitorech?

Od: Datum: 02.10.14 14:59 odpovědí: 4 změna: 02.10.14 17:35

Mám v PC dva AGP sloty na dvě grafické karty a mě by zajímalo jestli by bylo možné použít dvě grafické karty na hraní hry se čtyřma monitorama (nastavení různých pohledů (zepředu, zleva, zprava, zezadu, ap. jak to bývá třeba na leteckých simulátorech nebo by se to tak hodilo na řízení auta). Pokud to nejde a dá se používat vždy jen jedna karta, tak by mě teda zajímalo jak to dělaj ti borci co létaj na leteckých simulátorech a někteří mají až 9 monitorů nebo více.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.14 16:53
avatar

Asi takto:

http://www.youtube.com/results?search_query=game+play+four+monitors

Hlavně to musí podpoprovat grafická karta a taky utáhnou zbytek HW počítače.

A u AGP grafik to bylo tenkrát v plenkách, takže bych to viděl až u PCI-e grafických karet, ale možné je všechno. Hledej na Googlu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.14 17:21

Sem se spletl, je to PCI-e

Datum: 02.10.14 17:24

Pokud to mají být různé pohledy, musí to podporovat především samotná hra. Jedna věc je mít natažený desktop přes několik monitorů, druhá věc je mít na každém monitoru jiný pohled hry.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.14 17:35

Ta hra co hraju to podporuje. Už jsem hrál se dvouma. Teď jsem teda četl, že když moje základovka podporuje dvě grafiky tak by to neměl být problém. Ale asi bych musel mít dobré grafické karty. Protože ta paměť na jedné kartě se rozdělí na dva monitory z toho mám jakoby poloviční hodnotu paměťi když to rozpočítám na dva a dva.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.