Emailová schránka

Od: Datum: 01.10.14 18:05 odpovědí: 7 změna: 10.10.14 16:12

Dobrý den. Prosím o radu. Používám emailovou schránku centrum a po otevření centrumu není možné se z mailové schránky odhlásit.

Děkuju za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.14 18:59
Z jakého důvodu to není možné? V e-mailu máte někde tlačítko "odhlásit" - na to klikněte než zavřete prohlížeč.
doplněno 02.10.14 10:47:

Ani v jiném prohlížeči?

Ohodnoceno: 2x

Od: armach
Datum: 02.10.14 09:06

To ale bohužel nereaguje.

Od: srmach
Datum: 02.10.14 11:10

Omlouvám se za neúplnost dotazu. Tato závada je pouze při použití Opery, u ost. prohlížečů normálně fungue.

Datum: 02.10.14 13:26

V tom případě bych pro přihlášení do e-mailu používala prohlížeč, který tento problém nemá.

Sama používám více prohlížečů, protože každý funguje trošku jinak a to i po každé aktualizaci, kdy někdy jeden problém vyřeší, ale něco jiného zase pokazí..

Jinak v opeře zkusit vymazat v nastavení cache a cookies, případně zkusit operu aktualizovat na nejnovější verzi. Víc mě asi nenapadá..

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.10.14 11:59

Děkuji za radu. Provedl jsem poslední vaše doporučení a mám pokoj. Ještě bych chtěl vědět co se starou Operou, odinstalovat nebo ponechat.

Datum: 09.10.14 12:13

Nevím jak je to v Opeře protože tento prohlížeč nepoužívám, ale předpokládám, že aktualizaci se nenainstaluje nová samostatná Opera, ale pouze se přeinstaluje (aktualizuje) ta původní verze na verzi novou. Pokud je to tak, tak pak ani není co odinstalovávat. Já když aktualizují prohlížeče, ale i některé jiné programy tak se mi pouze tím zaktualizují na novou verzi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.10.14 16:12

Asi máte pravdu. Já tomu moc nerozumím, ale po předešlých problémech jsem si nainstaloval novou Operu 24, ale zůstala mi i Opera původní, obě pracují samostaně a při tom je v přehledu nainstalovaných programů pouze Opera 24.po otevření ovládach panelů. Mám tedy nyní na ploše dvě ikony Opery a obě jdou otevřít u jsou funkční. No nic, snad se holky nepoperou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.