Verifying DMI Pool Data

Od: Datum: 30.09.14 12:37 odpovědí: 2 změna: 30.09.14 13:00

Dobrý den,

Snad tímto článkem pomůžu těm co mají problém při spuštění PC a to shláškou Verifying DMI Pool Data ...

Trvalo mi snad jeden měsíc jak tento problém odstranit.Do spuštění jsem se pouštěl obtížně vždy změna v BIOSU a např.až po 50 pokusu vypnutí a zapnutí PC mi počítač naběhl. Dnes jsem přišel na jednu zásadní věc .Chybová hláška oznamuje ,že chybí nějaký ovladač ke spuštění windows systému a přišel jsem na to náhodou jak většinou bejvá v těchto případech.Zhruba před tímto problémem jsem v mém PC přepnul uživatele a na ten jsem nainstaloval web kameru z důvodu skype. web kamera iLook 300. Po nainstalování jsem uživatele PC přepnul nazpátek a ejhle měl jsem hlášku Verifying a bylo zaděláno na problému.Až dnes náhodou jsem přepnul uživatele tam kde byla nainstalována web kamera a PC naběhlo bez problémů asi po 10 pokusu Vám sděluji tuhle informaci.myslím si jak jsem byl přepnut v PC a tam na startování windouwsu naběhla web kamera,která tam nebyla nainstalována tak to zamrzlo na téhle hlášce.Doufám ,že tato zpráva pomůže dalším jak odstranit v PC verifynig.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 12:46
avatar

Pokud v PC s více uživateli instaluji nový program nebo HW, instaluji "pro všechny uživatele" ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: akriji*
Datum: 30.09.14 13:00

v pořádku ale jak jsem napsal pod jiným uživatelem web kamera nebyla nainstálována musel jsem jí doinstalovat ve správci zařizení cd-éčkem. Ted jsem PC opět vypnul a naběhl bezproblémů,tak nevím třeba se rozběhl hard disckkde jsem myslel ,že odešel ale zatím to šlape .

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.