Dva monitory na ATI, jak nastavenit CCC?

Od: Datum: 30.09.14 12:33 odpovědí: 3 změna: 30.09.14 13:30

Mám grafiku od ATI a potřeboval bych poradit co nastavit v Catalist Control Center, abych mohl využít dvou monitorů. Momentálně mám zapnuté dva monitory ale vidím na nich to samé. Já potřebuji, aby ten druhý monitor představoval zvětšenou plochu toho prvního. Tzn. když mám spuštěnou hru a vidím před sebe na prvním monitoru, ve hře si otevřu okno ve kterém vidím jiný pohled a toto okno přesunu na ten druhý monitor. Tím pádem vídím nejen před sebe ale i vedle sebe - jako příklad. Druhý monitor tak rozšiřuje můj pohled. Jestli jste někdy viděli jak mají piloti udělaný cockpit z monitorů, ale ti mají těch obrazovek více, já mám jen dvě. A nemohu přijít na to jak to udělat. Kdysi jsem to už měl, ale na jiné grafice.

doplněno 30.09.14 12:34:

A taky potřebuji přijít na to jak nastavit na jednom monitoru rozlišení jinak než na tom druhém, protože každý má jiné rozlišení, jiný poměr stran.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 12:53

Rozšířená plocha Win+P, detailněji to jde nastavit ve vlastnostech zobrazení, záleží na OS.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.09.14 13:18

Win+p mi nic nedělá. Já to mám na Windows XP

doplněno 30.09.14 13:25:

Zkoušel jsem nastavit více pracovních ploch, to ale nemá vliv protože vždy vidím na obou monitorech stejnou pracovní plochu... V nastavení Zobrazení od Windows to se mi moc nezdá, protože dříve to byo přímo v CCC nastavení a tudíž by to tam mělo být zase. Je to nastavení grafiky.

Datum: 30.09.14 13:30

Už to mám. Je to v Správce zobrazovacích zařízení -> Vlastnosti zobrazovacích zařízení, notno kliknout na druhý monitor a pak se zobrazí dialogové okno s otázkou zda to chci rozšířit. Jenže problém je že mi to skočilo na jiný monitor. Asi ale bude stačit přehodit kable od monitorů.

doplněno 30.09.14 13:36:

Tak přehození kablů nepomohlo. Ještě potřebuju poradit jak přehodit ty monitory. Přehodil jsem kable a zůstalo to stejně. Hlavní monitor mám napravo místo předsebou...

doplněno 30.09.14 13:56:

Vyřešeno: Kliknout pravým tlačítkem myši na obrazovku vlevo a z kontextového menu vybrat nabídku Vyměnit zobr. zařízení. a dále vybrat jen Vyměnit zobr. zařízení. Hotovo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.