Návštěva hackera?

Od: Datum: 30.09.14 12:26 odpovědí: 7 změna: 30.09.14 20:00

Dobrý den. Prosím o vysvětlení. Než jsem přešel na tuto poradnu, chodíval jsem na jinou. A tam se mi stalo následující: jeden stálý abonent (lektor) mě, kromě rady, oznámil - " dívám se, že používáš Advanced System Care". Dost mě to zarazilo jako by byl v mém počítači. Může mi někdo vysvětlit, jak se navezl do mého PC a zjistil tuto skutečnost (ASC skutečně občas používám). Do poradny jsem přihlášený byl.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 12:32

nebyla to spíše narážka, že jste např použili nějaké typické slovo z daného programu nebo něco ve smyslu, když řeknu že mám rychlé auto. Bude následovat otázka jestli je to BMW nebo Audi... prostě odhad co by daný jedinec mohl mít. A slovo "dívám" je nadsazeno. Používají jej i slepci (vážně).

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.09.14 12:39

Záleží na tom, jak byl formulovaný Váš předchozí dotaz.. Domnívám se, že počítače ovládáte jen tak nějak "uživatelsky" a s počítačem byl problém. Abyste problém vyřešil, použil jste tento program a ten problém nemusel úplně odstranit nebo naopak mohl něco zapříčinit. Váš systém - počítač, mohl jevit známky chování po zásahu tímto programem - na té poradně už se s tím mohli v praxi setkat, proto je napadlo, jestli háček nebude právě v tom..

Ale samozřejmě jen hádám. Nikdo Vám do počítače vidět rozhodně nemusel, nepřijde mi to pravděpodobné.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.09.14 12:49

Souhlasím s Claymanem a s Coklit. Určitě Vás napadnou další možná vysvětlení. Ani mně se nejeví pravděpodobné, že by lektor skutečně "viděl do Vašeho PC".

doplněno 30.09.14 13:19:

Clayman, *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.09.14 12:51

pokud použil screenshot obrazovky a byla tam ikonka programu tak fakt viděl :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.09.14 20:00

Omlouvám se,ale člověk věkem blbne. Použil jsem screenshot ne sice celé obrazovky, ale procesů ze Správce úloh. Tak sorry a děkuji.

Od: ria®
Datum: 30.09.14 13:24

Dobrý den, nemohl to zjistit podle IP adresy? Tento program neznám, ale podle IP vyčtu odkud lidi chodí na mé stránky, z jakého města, státu jsou, jaký používají prohlížeč, velikost monitoru, atdatd.. :))

doplněno 30.09.14 13:36:

Omlouvám se Ivzez.. byla to jen úvaha.

Datum: 30.09.14 13:32

Že by existoval seznam IP adres, kde lidé používají Advanced System Care? {:>) Velikost monitoru Vám statistiky nesdělí, max. velikost okna prohlížeče (ev. rozlišení monitoru, je-li prohlížeč nastaven "na celou obrazovku") ... Ostatním SW se statistiky nezabývají.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.